Παντελής Καναράκης: «Ταράχτηκα όταν μου είπε γιατρός πως είμαι στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας»

17:30 - 13/03/2022

Ο Παντελής Καναράκης παραχώρησε συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην εκπομπή Status με τον Κωνσταντίνο Καμέα, η οποία μεταδόθηκε στο […] The post Παντελής Καναράκης: «Ταράχτηκα όταν μου είπε γιατρός πως είμαι στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παντελής Καναράκης: «Ταράχτηκα όταν μου είπε γιατρός πως είμαι στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας» (VID)

Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε στο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε στο παρελθόν με τα κιλά του αλλά και το δημοσίευμα που τον ήθελε… νεκρό! Ειδικότερα, ο Παντελής Καναράκης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ευτυχώς, επειδή είμαι Παρθένος στο ζώδιο και πρεσβεύει πολύ η λογική στη ζωή μου, ήμουν μικρός όταν φλέρταρα με την νευρική ανορεξία. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παντελής Καναράκης: "Ταράχτηκα όταν μου είπε γιατρός πως είμαι στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας"

"Άρχισα να κάνω και γω όλα αυτά τα οποία δεν είναι και πολύ ωραία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»