Γιάννης Σερβετάς: Θετικός στον κορονοϊό, συγκινεί για τον φίλο του που «έφυγε»

08:50 - 14/03/2022

Ο Γιάννης Σερβετάς είναι θετικός στον κορονοϊό, όπως ο ίδιος γνωστοποίησε με μια συγκινητική ανάρτησή του στα social media. Όπως εξομολογείται, […] The post Γιάννης Σερβετάς: Θετικός στον κορονοϊό, συγκινεί για τον φίλο του που «έφυγε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Σερβετάς - Θετικός στον κοροναϊό – Η κηδεία που δεν μπορεί να παρευρεθεί (Εικόνες)

Ο Γιάννης Σερβετάς πριν λίγες μέρες έχασε τον καλό του φίλο και συνεργάτη, κι όπως αποκάλυψε δυστυχώς δεν θα μπορέσει να παρευρεθεί στην κηδεία του γιατί βρέθηκε θετικός στον κοροναϊό.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θετικός στον κορωνοϊό ο Σερβετάς – Η συγκίνησή του για τον φίλο του που πέθανε από τον ιό

Θετικός στον κορωνοϊό, είναι ο Γιάννης Σερβετάς  όπως ο ίδιος γνωστοποίησε με μια συγκινητική ανάρτησή του στα social media. Διαβάστε περισσότερα στο www.gossipstory.gr Το άρθρο Θετικός στον κορωνοϊό ο Σερβετάς – Η συγκίνησή του για τον φίλο του που πέθανε από τον ιό εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Γιάννης Σερβετάς: Θετικός στον κορονοϊό – Η συγκίνησή του για τον φίλο του που πέθανε από τον ιό

Το μήνυμά του στα social media

Διαβάστε το στο news.gr

Νίκος Μουτσινάς: Θετικός στον κορονοϊό ο παρουσιαστής

Εκτός προγράμματος ΣΚΑΪ το Καλό Μεσημεράκι. Η ανάρτηση που έκανε ο Νίκος Μουτσινάς. Θετικός στον κορονοϊό είναι ο Νίκος Μουτσινάς, γεγονός που έκανε ο ίδιος γνωστό μέσα από αναρτήσεις του στο Instagram. Το Καλό Μεσημεράκι μένει, λοιπόν, προσωρινά εκτός προγράμματος ΣΚΑΪ, ενώ στην ώρα του θα παίζουν παλαιότερες εκπομπές σε επανάληψη. «Καλησπέρα, τι μου γίνεστε; […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιάννης Σερβετάς: Θετικός στον κορωνοϊό – Η συγκλονιστική ανάρτηση για τον θάνατο του φίλου του

Θετικός στον κορωνοϊό είναι ο Γιάννης Σερβετάς, με αποτέλεσμα να απουσιάσει τις επόμενες ημέρες από το “Ράδιο Αρβύλα“. Δεν έχει ξεκαθαριστεί ακόμη αν θα είναι σε καραντίνα ο Αντώνης Κανάκης και ο Χρήστος Κιούσης. Υπενθυμίζεται ότι το πρωί της Τετάρτης ενημέρωσε πως δεν θα βρίσκεται στη ραδιοφωνική του εκπομπή καθώς είναι άρρωστος. Τότε τα δυο τεστ κορονοϊού είχαν βγει αρνητικά. Με μια ανάρτησή του στο instagram ο Γιάννης Σερβετάς συγκλονίζει καθώς αποκάλυψε ότι ένας φίλος του πέθανε από τον κορωνοϊό. “Τώρα έχω ακόμα ένα λόγο για να μισώ αυτόν τον ιό. Δεν φτάνει που δεν μπόρεσα να δω το φίλο μου στη μάχη που έδινε στο νοσοκομείο, να του πω δυο κουβέντες, να του κρατήσω το χέρι, τώρα κόλλησα και

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»