Γιάννης Λοβέρδος: Δεν υπάρχει χειρότερος ρατσισμός από αυτόν εναντίον των χοντρών – Έχασα 130 κιλά

10:03 - 18/03/2022

«Από τα παιδικά μου χρόνια ήμουν υπέρβαρος έως πολύ παχύσαρκος. Η πρώτη φορά με φυσιολογικό βάρος είναι τώρα στα 60 μου. Ήταν τεράστια η προσπάθεια και είμαι πολύ περήφανος. Από τα 220 κιλά που ήμουν, τώρα είμαι κάτω από 90 κιλά», είπε ο Γιάννης Λοβέρδος για τη μεγάλη απώλεια κιλών. «Έχασα 130 κιλά για λόγους […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Λοβέρδος: Δεν υπάρχει χειρότερος ρατσισμός από αυτόν εναντίον των χοντρών

Για τη μάχη του με το βάρος, την σχέση με τα παιδιά του και τον πατέρα του μίλησε ο Γιάννης Λόβερδος στην κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα το πρωί της Παρασκευής (18/03) ενώ προχώρησε και σε διευκρινήσεις αναφορικά με τη δήλωσή του στη Βουλή για το θέμα της συνεπιμέλειας. «Από τα παιδικά μου χρόνια ήμουν υπέρβαρος έως πολύ παχύσαρκος. Η πρώτη φορά με φυσιολογικό βάρος είναι τώρα στα 60 μου. Ήταν τεράστια η προσπάθεια και είμαι πολύ περήφανος. Από τα 220 κιλά που ήμουν, τώρα είμαι κάτω από 90 κιλά», είπε ο Γιάννης Λοβέρδος για τη μάχη του με τα κιλά. «Έχασα 130 κιλά για λόγους υγείας και για να “βουλώσω στόματα” που έλεγαν πως δεν έχω τη δύναμη να αδυνατίσω. Δεν υπάρχει χειρότερος ρατσισμ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Λοβέρδος: «Δεν υπάρχει χειρότερος ρατσισμός από αυτόν εναντίον των χοντρών»

Ο Γιάννης Λοβέρδος παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα του MEGA Καλημέρα και τη δημοσιογράφο Ελένη Μουστάκη το πρωινό της Παρασκευής. Μέσα […] The post Γιάννης Λοβέρδος: «Δεν υπάρχει χειρότερος ρατσισμός από αυτόν εναντίον των χοντρών» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»