Ζαφείρης Μελάς: «Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά»

12:14 - 19/03/2022

Στην εφημερίδα «On Time» και τη Σίσσυ Μενεγάτου έδωσε συνέντευξη ο Ζαφείρης Μελάς. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε για τη Ρομά […] The post Ζαφείρης Μελάς: «Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Ζαφείρης Μελάς μιλάει για την καταγωγή του: «Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά»

«Μπήκα νωρίς στη βιοπάλη. Όταν παλεύεις με θηρία αναγκάζεσαι να γίνεις σκληροτράχηλος», είπε ο τραγουδιστής για την απώλεια των γονιών του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Εξομολογητικός Ζαφείρης Μελάς: «Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά και εγώ αργά το έμαθα»

Ως παιδί, είχατε δεχτεί μπούλινγκ στο σχολείο γιατί ήσασταν Ρομά; Ήμουν σκληροτράχηλο παιδί. Δεν έδινα σημασία σε τέτοια πράγματα. Εξάλλου, επειδή δεν τους έζησα πολύ τους γονείς μου, δεν το ήξεραν οι περισσότεροι ότι είμαι Ρομά. Πολύ αργότερα το έμαθα κι εγώ ότι έχω ρίζες από τους Ρομά. Δεν ασχολιόμουν καθόλου με το μπούλινγκ, τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Ζαφείρης Μελάς μιλάει για την καταγωγή του: «Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά»

O Ζαφείρης Μελάς σε συνέντευξή του στην εφημερίδα «On Time» μίλησε για την Ρομά καταγωγή του, τονίζοντας πως ουδέποτε πήρε στα σοβαρά το μπούλινγκ που υπέστη. Το άρθρο Ο Ζαφείρης Μελάς μιλάει για την καταγωγή του: «Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Ζαφείρης Μελάς: "Οι περισσότεροι δεν ήξεραν ότι είμαι Ρομά"

"Δεν ασχολιόμουν καθόλου με το μπούλινγκ, τα χαζά αυτά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»