Ζαφείρης Μελάς: Η αποκάλυψη για την καταγωγή του και την απώλεια των γονιών του σε μικρή ηλικία

13:24 - 19/03/2022

Για  την καταγωγή του και το πως αντιμετώπιζε τα αρνητικά σχόλια γι’ αυτή ως παιδί μίλησε To άρθρο Ζαφείρης Μελάς: Η αποκάλυψη για την καταγωγή του και την απώλεια των γονιών του σε μικρή ηλικία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζαφείρης Μελάς: Η αποκάλυψη για την καταγωγή του που μας ξάφνιασε

Τι λέει για το μπούλινγκ που υπέστη;

Διαβάστε το στο in.gr

Ζαφείρης Μελάς: Η αποκάλυψη για την καταγωγή του που μας ξάφνιασε

Μια συνέντευξη εφ΄όλης της ύλης παραχώρησε ο  Ζαφείρης Μελάς. Ο αγαπημένος λαϊκός τραγουδιστής μίλησε στην εφημερίδα «On Time» και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην καταγωγή του και στο μπούλινγκ που υπέστη σε νεότερη ηλικία. «Ήμουν σκληροτράχηλο παιδί. Δεν έδινα σημασία σε τέτοια πράγματα. Εξάλλου, επειδή δεν τους έζησα πολύ τους γονείς μου, δεν το ήξεραν οι περισσότεροι ότι είμαι Ρομά. Πολύ αργότερα το έμαθα κι εγώ ότι έχω ρίζες από τους Ρομά», είπε αρχικά. Και πρόσθεσε: «Δεν ασχολιόμουν καθόλου με το μπούλινγκ, τα χαζά αυτά. Δεν με ενδιέφερε. Κοίταζα μόνο τον εαυτό μου και πώς θα είμαι εγώ καλά. Να μην ενοχλώ και να μην με […] The post Ζαφείρης Μελάς: Η αποκάλυψη για την καταγωγή του που μ

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Ζαφείρης Μελάς: Η αποκάλυψη για την καταγωγή του και την απώλεια των γονιών του σε μικρή ηλικία

Για την καταγωγή του και το πως αντιμετώπιζε τα αρνητικά σχόλια γι’ αυτή ως παιδί μίλησε ο Ζαφείρης Μελάς στη συνέντευξη που έδωσε στην εφημερίδα “On Time” και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου ενώ αναφέρθηκε και στο πως τον επηρέασε η απώλεια των γονιών του σε μικρή ηλικία. Ως παιδί, είχατε δεχτεί μπούλινγκ στο σχολείο γιατί […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»