Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης για τον Τζώρτζη Μονογυιό: «Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του»

08:10 - 03/04/2022

Στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού έδωσε συνέντευξη ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης. Ο γνωστός τραγουδιστής, μάλιστα, δεν θέλησε να πει […] The post Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης για τον Τζώρτζη Μονογυιό: «Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Μπιθικώτσης: Ευτυχώς ήταν μαζί μου ο Θεός, είχα κι άλλο λάδι στο καντήλι

«Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του Τζώρτζη Μονογυιού», λέει ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης. Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού. Ο γνωστός τραγουδιστής, μάλιστα, δεν θέλησε να πει κάτι σε ερώτηση που του τέθηκε για την Κατερίνα Μονογυιού και τον αδικοχαμένο Τζώρτζη Μονογυιό. Στον γάμο σας ήταν κουμπάρα η βουλευτής ... Περισσότερα To άρθρο Γρηγόρης Μπιθικώτσης: Ευτυχώς ήταν μαζί μου ο Θεός, είχα κι άλλο λάδι στο καντήλι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης για τον Τζώρτζη Μονογυιό: «Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του»

«Η αλήθεια είναι πως έχω περάσει διάφορα αυτοκινητιστικά»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»