Συγκλονίζει μέσα από το νοσοκομείο ο Μιχαΐλοβιτς: «Θα παλέψω για εσάς όπως κι εσείς για εμένα» (vid)

11:00 - 03/04/2022

Η Μπολόνια έδωσε στο φως της δημοσιότητας τη βιντεοκλήση που έκανε ο Σίνισα Μιχάιλοβιτς με την ομάδα του από το νοσοκομείο, όπου υποβάλλεται σε θεραπεία για λευχαιμία.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχαΐλοβιτς: Θα παλέψω για εσάς όπως κι εσείς για εμένα

Ακόμη μια μεγάλη μάχη απέναντι στη λευχαιμία θα δώσει ο Σίνισα Μιχαΐλοβιτς ο οποίος είναι αποφασισμένος για δεύτερη φορά να βγει νικητής. Ο Σέρβος τεχνικός της Μπολόνια βρίσκεται ξανά στο νοσοκομείο προκειμένου να ξεκινήσει νέο κύκλο θεραπειών και να επιστρέψει πιο δυνατός στους πάγκους. Όπως και το 2019 έτσι και τώρα ο Μιχάιλοβιτς διατηρεί επαφή με τους παίκτες και το επιτελείο του μέσω σύνδεσης βίντεο και η Μπολόνια δημοσίευσε στα social media τη συζήτηση που είχαν. «Δεν θα είμαι εκεί σωματικά, αλλά ψυχικά θα είμαι πάντα μαζί σας. Η αίθουσα είναι διαμορφωμένη για όλους τους αγώνες, είμαι σε συνεχή επαφή με το προσωπικό. Δυστυχώς, το κάναμε ήδη πριν από μερικά χρόνια, αλλά είμαι σίγουρος

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»