Το πρώτο σχόλιο του Σάσα Ομπράντοβιτς για Ολυμπιακό

11:24 - 09/04/2022

Το πρώτο σχόλιο του Σάσα Ομπράντοβιτς για Ολυμπιακό 09/04/2022 Ο Σάσα Ομπράντοβιτς έδωσε συγχαρητήρια στην Μονακό για την εξαιρετική πορεία στη regular season της Euroleague και τόνισε πως είναι νωρίς για να σκέφτονται οι Γάλλοι τα παιχνίδια με τον Ολυμπιακό στα πλέι οφ. Αναλυτικά όσα δήλωσε ο προπονητής των Μονεγάσκων μετά την νίκη επί της Άλμπα Βερολίνου: «Κάναμε ένα τέλειο δεύτερο μισό στη σεζόν. Ήμασταν κυρίαρχοι, παίξαμε εξαιρετικό μπάσκετ. Ως προπονητής έχω πολλούς λόγους για να είμαι χαρούμενος. Όμως, στην ουσία τώρα τελειώνει μία διοργάνωση και αρχίζει μία άλλη. Όσα κάναμε καλά στο παρελθόν, πρέπει να μείνουν στο παρελθόν. Οφείλουμε να βρούμε αυτο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τα πλάνα του Γιοβάνοβιτς για το «διπλό»

Οι πράσινοι θέλουν συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα προκειμένου να κάνουν ένα ακόμη βήμα για το ευρωπαϊκό εισιτήριο. Continue reading Τα πλάνα του Γιοβάνοβιτς για το «διπλό» at Panathinaikos Kosmos.

Διαβάστε το στο panathinaikoskosmos.com

Απρόοπτο με Μπουχαλάκη στον Ολυμπιακό!

Απρόοπτο στο φιλικό του Ολυμπιακού με τη Σαχτάρ Ντόνετσκ. Λίγο πριν συμπληρωθεί μισή ώρα αγώνα στο Φάληρο, ο Ανδρέας Μπουχαλάκης ένιωσε ένα τράβηγμα στο πόδι του. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να βγει στο 28′ για να μπει στη θέση του ο Αγκιμπού Καμαρά.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»