Μιχάλης Ιατρόπουλος: «Μετά τους Ψίθυρους καρδιάς απομονώθηκα για 6 μήνες στο Καϊμακτσαλάν»

15:20 - 18/04/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή Ποιος είναι πρωινιάτικα βρέθηκε τη Δευτέρα 18/4 ο Μιχάλης Ιατρόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός, To άρθρο Μιχάλης Ιατρόπουλος: «Μετά τους Ψίθυρους καρδιάς απομονώθηκα για 6 μήνες στο Καϊμακτσαλάν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Ιατρόπουλος: Μετά τους Ψίθυρους καρδιάς απομονώθηκα για 6 μήνες στο Καϊμακτσαλάν

Ο γνωστός ηθοποιός, μεταξύ άλλων μίλησε για τις στιγμές που θέλησε να απομονωθεί κατά τη διάρκεια της καριέρας του.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μιχάλης Ιατρόπουλος: «Μετά τους Ψίθυρους Καρδιάς και το Σημάδι του έρωτα είχα πάει στο Καϊμακτσαλάν και έμεινα 6 μήνες μόνος μου»

Πιο συγκεκριμένα, ο Μιχάλης Ιατρόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα», όπου, μεταξύ άλλων, εξομολογήθηκε ότι έχει ηρεμήσει πλέον και είναι δύσκολο για κάποιον να τον εκνευρίσει. «Μετά τους Ψίθυρους Καρδιάς και το Σημάδι του έρωτα είχα πάει στο Καϊμακτσαλάν και έμεινα 6 μήνες μόνος μου, κουράστηκα. Δεν το ήξερα καλά το έργο της […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μιχάλξς Ιατρόπουλος: «Μετά τους Ψίθυρους καρδιάς πήγα στο Καϊμακτσαλάν και έμεινα μόνος μου»

Στην εκπομπή Ποιος είναι Πρωινιάτικα με την Μπέττυ Μαγγίρα φιλοξενήθηκε ο Μιχάλης Ιατρόπουλος. Ο δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για την επιτυχία […] The post Μιχάλξς Ιατρόπουλος: «Μετά τους Ψίθυρους καρδιάς πήγα στο Καϊμακτσαλάν και έμεινα μόνος μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μιχάλης Ιατρόπουλος: "Μετά τους Ψίθυρους καρδιάς απομονώθηκα για 6 μήνες στο Καϊμακτσαλάν"

"Στην πρώτη καραντίνα δούλεψα και σαν μαραγκός και έβαφα σπίτια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»