Μαίρη Χρονοπούλου: Δεν πεθαίνω, είμαι μια χαρά

10:02 - 19/04/2022

«Δεν έχω επιθανάτιο ρόγχο, δεν γύρισα με ασθενοφόρο από τα Μέγαρα», ξεκαθαρίζει η αγαπημένη ηθοποιός

Διαβάστε Περισσότερα στο news.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Χρονοπούλου: «Δεν πεθαίνω, είμαι μια χαρά» λέει μέσα από το νοσοκομείο

Μέσα από το νοσοκομείο η αγαπημένη ηθοποιός, Μαίρη Χρονοπούλου, μίλησε για τη νέα περιπέτεια της υγείας της στον ΑΝΤ1 και ανέφερε χαρακτηριστικά πως «δεν πεθαίνει». Η Μαίρη Χρονοπούλου μίλησε για τη συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά «’Ετερος εγώ» και αποκάλυψε ότι αμέλησε την υγεία και γι’αυτό κατέληξε στο νοσοκομείο «Σωτηρία». Μάλιστα, σημείωσε με χιούμορ πως ... Περισσότερα To άρθρο Μαίρη Χρονοπούλου: «Δεν πεθαίνω, είμαι μια χαρά» λέει μέσα από το νοσοκομείο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαίρη Χρονοπούλου: Με εξετάζουν, δεν πεθαίνω, δεν έχω επιθανάτιο ρόγχο

Στο νοσοκομείο νοσηλεύεται η Μαίρη Χρονοπούλου και οι φήμες για την κατάσταση της υγείας της «φούντωσαν». Η ηθοποιός, το πρωί της Τρίτης (19/04) μίλησε τηλεφωνικά με την εκπομπή «Καλημέρα Ελλάδα» και έβαλε τα πράγματα στη θέση τους. Η Μαίρη Χρονοπούλου, η οποία βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες στο νοσοκομείο Σωτηρία, ανέφερε με χιούμορ πως “έπεσα στον δαίμονα του Σαββατοκύριακου, έλειπαν τα αφεντικά” γι’ αυτό έμεινα μέσα τόσες ημέρες. Ξεκαθάρισε ότι στα γυρίσματα του “Έτερος Εγώ” στα Μέγαρα πέρασε υπέροχα και δεν είχε καμία σχέση αυτό, καθώς τα προβλήματα υγείας που αντιμετωπίζει είναι χρόνια, ενώ παραδέχτηκε ότι είχε παραμελήσει το τσεκ απ που έπρεπε να κάνει. «Είχ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: «Δεν φοβάμαι τον θάνατο»

Η ηθοποιός αντιμετωπίζει εδώ και χρόνια προβλήματα με την υγεία της

Διαβάστε το στο vita.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: Με εξετάζουν, δεν πεθαίνω, δεν έχω επιθανάτιο ρόγχο

Στο νοσοκομείο νοσηλεύεται η Μαίρη Χρονοπούλου και οι φήμες για την κατάσταση της υγείας της «φούντωσαν». Η ηθοποιός, το πρωί της Τρίτης (19/04) μίλησε τηλεφωνικά με την εκπομπή «Καλημέρα Ελλάδα» και έβαλε τα πράγματα στη θέση τους. Η Μαίρη Χρονοπούλου, η οποία βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες στο νοσοκομείο Σωτηρία, ανέφερε με χιούμορ πως “έπεσα στον […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: «Δεν πεθαίνω, είμαι μια χαρά» λέει μέσα από το νοσοκομείο

Mέσα από το νοσοκομείο η αγαπημένη ηθοποιός, Μαίρη Χρονοπούλου, μίλησε για τη νέα περιπέτεια της υγείας της στον ΑΝΤ1 και ανέφερε χαρακτηριστικά πως «δεν πεθαίνει». Η Μαίρη Χρονοπούλου μίλησε για τη συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά «’Ετερος εγώ» και αποκάλυψε ότι αμέλησε την υγεία και γι’αυτό κατέληξε στο νοσοκομείο «Σωτηρία». Μάλιστα, σημείωσε με χιούμορ πως […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ news.gr

Αποθεωτικά σχόλια στο «X» για τον Κωνσταντίνο Τζολάκη που οδήγησε τον ΟΣΦΠ στα ημιτελικά του Conference League

«Θρυλική» πρόκριση στην Πόλη: Στους “4” του Conference League o Ολυμπιακός με ήρωα τον Τζολάκη

Conference League: Νέα ήττα από την Μπριζ και αποκλεισμός στα προημιτελικά για τον ΠΑΟΚ – Στην παράταση η ρεβάνς του Ολυμπιακού

Τραγωδία στην Τεχεράνη: Τουλάχιστον έξι νεκροί από φωτιά σε εργοτάξιο

Συνελήφθη άνδρας στην Πολωνία με την υποψία ότι σχεδίαζε τη δολοφονία του Ζελένσκι

Καταγγελίες για τηλεφωνικές απάτες σε βάρος καταναλωτών ηλεκτρικής ενέργειας