Συγκλονίζει η Μάρω Κοντού: «Στα 36 μου μού είπαν ότι δε θα κάνω ποτέ παιδί»

08:56 - 28/04/2022

Αποκαλύψεις από την αγαπημένη ηθοποιό

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μάρω Κοντού συγκλονίζει με την αποκάλυψή της: Στα 36 μου μού είπαν ότι δε θα κάνω ποτέ παιδί

Αποκαλύψεις από την αγαπημένη ηθοποιό Μάρω Κοντού.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μάρω Κοντού: Στα 36 μου προσπάθησα να κάνω παιδί, μου είπαν δε θα κάνω ποτέ

Η Αννίτα Πάνια υποδέχεται τη Μάρω Κοντού, σήμερα Πέμπτη 28 Απριλίου στις 23:45, και τα λένε όλα Ανοιχτά. Η αγαπημένη ηθοποιός Μάρω Κοντού ανοίγει την καρδιά της απόψε στην Αννίτα Πάνια και μιλάει για τα παιδικά της χρόνια, για τον ελληνικό κινηματογράφο και τις μαγικές στιγμές που έχει ζήσει, αλλά και για τους έρωτες της ... Περισσότερα To άρθρο Μάρω Κοντού: Στα 36 μου προσπάθησα να κάνω παιδί, μου είπαν δε θα κάνω ποτέ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάρω Κοντού: Στα 36, ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί

Η Αννίτα Πάνια υποδέχτηκε τη Μάρω Κοντού χθες Πέμπτη (28/4) στο OPEN και τα είπαν όλα «ΑΝΟΙΧΤΑ». Η αγαπημένη ηθοποιός άνοιξε την καρδιά της στην Αννίτα και μίλησε για τα παιδικά της χρόνια, για τον ελληνικό κινηματογράφο και τις μαγικές στιγμές που έχει ζήσει, αλλά και για τους έρωτες της ζωής της. Περιέγραψε τα παιδικά της χρόνια στο Κουκάκι και αποκάλυψε πως έχασε τον πατέρα της στην τρυφερή ηλικία των δύο ετών. Η μεγάλη πρωταγωνίστρια αναφέρθηκε και στους μεγάλους έρωτες της ζωής της και αποκάλυψε πως διέλυσε τον αρραβώνα που είχε με γνωστό εφοπλιστή για τα μάτια του πρώτου της συζύγου, του κινηματογραφιστή Αριστείδη Καρύδη-Φούκς. Η Μάρω Κοντού εξομολογήθηκε στην Αννίτα και πολύ προσωπ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάρω Κοντού: «Ο γιατρός της Σοφίας Λόρεν μου είπε ότι δε θα κάνω ποτέ παιδί» (VIDS)

Η ηθοποιός που είναι καλεσμένη της Αννίτας Πάνια, στην εκπομπή «ΑΝΟΙΧΤΑ», θυμάται τα χρόνια που εμενε στο Κουκάκι και αποκαλύπτει ότι ο πατέρας της έφυγε από τη ζωή όταν εκείνη ήταν μόλις δύο ετών. Ανάμεσα σε όλα όσα συζητούν, η Μάρω Κοντού θα περιγράψει και την αντίδραση της οικογένειας της, όταν έμαθαν ότι θα ασχοληθεί […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάρω Κοντού: «Στα 36 ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί»

Η Μάρω Κοντού φιλοξενήθηκε στην εκπομπή Ανοιχτά με την Αννίτα Πάνια. Η καταξιωμένη ηθοποιός μίλησε για την καριέρα της, την […] The post Μάρω Κοντού: «Στα 36 ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μάρω Κοντού: «Στα 36 ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί»

Η Αννίτα Πάνια υποδέχτηκε το βράδυ της Πέμπτης στην εκπομπή «Ανοιχτά» τη Μάρω Κοντού. Η αγαπημένη To άρθρο Μάρω Κοντού: «Στα 36 ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μάρω Κοντού: «Στα 36 ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί»

Το “φόρεσα” τόσο καλά ότι δε θα κάνω παιδί που το πέταξα τελείως, το ξέχασα. Δεν ήταν εμμονή μου», είπε η ηθοποιός Το άρθρο Μάρω Κοντού: «Στα 36 ο γιατρός μου είπε πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Μάρω Κοντού: Στα 36 μου προσπάθησα να κάνω παιδί, μου είπαν δε θα κάνω ποτέ

Η Αννίτα Πάνια υποδέχεται τη Μάρω Κοντού, σήμερα Πέμπτη 28 Απριλίου στις 23:45, και τα λένε όλα Ανοιχτά. Η αγαπημένη ηθοποιός Μάρω Κοντού ανοίγει την καρδιά της απόψε στην Αννίτα Πάνια και μιλάει για τα παιδικά της χρόνια, για τον ελληνικό κινηματογράφο και τις μαγικές στιγμές που έχει ζήσει, αλλά και για τους έρωτες της […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου