Βάιος Σύρρος: Αποχωρεί από το Star μετά από 23 χρόνια

19:44 - 28/04/2022

Μία απρόσμενη αποκάλυψη έκανε το απόγευμα της Πέμπτης 28/4 ο δημοσιογράφος του Star, Βαίος Σύρρος. Συγκεκριμένα, To άρθρο Βάιος Σύρρος: Αποχωρεί από το Star μετά από 23 χρόνια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζέιμς Κόρντεν: Αποχωρεί από το «The Late Late Show» μετά από 8 χρόνια

«Ήταν πραγματικά δύσκολη η απόφαση να φύγω γιατί είμαι πάρα πολύ περήφανος για την εκπομπή», είπε ο παρουσιαστής της πετυχημένης εκπομπής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γνωστός δημοσιογράφος αποχωρεί από το Star μετά από 23 χρόνια

Μεγάλη έκπληξη στον χώρο των Μέσων από την αποχώρηση του δημοσιογράφου.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γνωστός δημοσιογράφος αποχωρεί από το Star μετά από 23 χρόνια

Την ανακοίνωση έκανε ο ίδιος με ανάρτησή του στα social media

Διαβάστε το στο in.gr

STAR: Ποιος δημοσιογράφος αποχωρεί μετά από 23 χρόνια;

Ποιος δημοσιογράφος του STAR αποχωρεί από τον σταθμό μετά από 23 χρόνια συνεργασίας; Δείτε εδώ! The post STAR: Ποιος δημοσιογράφος αποχωρεί μετά από 23 χρόνια; appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»