Παύλος Πολάκης: Νέο παραλήρημα κατά κυβέρνησης και Δικαιοσύνης - «Ο Θεός συγχωρεί, εγώ ποτέ»

12:40 - 03/05/2022

Ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ επανέφερε το θέμα της εις βάρος του μήνυσης από την βουλευτή της ΝΔ Φωτεινή Αραμπατζή για συκοφαντική δυσφήμιση - «Δεν ντρέπεστε καθόλου;», είπε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέο παραλήρημα Πολάκη εναντίον κυβέρνησης και Δικαιοσύνης - «Ο Θεός συγχωρεί, εγώ ποτέ»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Παύλος Πολάκης: Νέο παραλήρημα κατά κυβέρνησης και Δικαιοσύνης – «Ο Θεός συγχωρεί, εγώ ποτέ» Νέο παραλήρημα Πολάκη κατά κυβέρνησης και Δικαιοσύνης – «Ο Θεός συγχωρεί, εγώ ποτέ»

Ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ επανέφερε το θέμα της εις βάρος του μήνυσης από την βουλευτή της ΝΔ Φωτεινή Αραμπατζή για συκοφαντική δυσφήμιση – «Δεν ντρέπεστε καθόλου;», είπε Σε νέο παραλήρημα κατά της κυβέρνησης, της Δικαιοσύνης και όσων ψηφίζουν υπέρ της άρσης της βουλευτικής του ασυλίας προχώρησε ο Παύλος Πολάκης στη Βουλή. Παρεμβαίνοντας σε συνεδρίαση της επιτροπής Δημόσιας […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Παύλος Πολάκης: Νέο παραλήρημα κατά κυβέρνησης και Δικαιοσύνης – «Ο Θεός συγχωρεί, εγώ ποτέ»

Σε νέο παραλήρημα κατά της κυβέρνησης, της Δικαιοσύνης και όσων ψηφίζουν υπέρ της άρσης της βουλευτικής του ασυλίας προχώρησε ο Παύλος Πολάκης στη Βουλή. Παρεμβαίνοντας σε συνεδρίαση της επιτροπής Δημόσιας Διοίκησης, Δημόσιας Τάξης και Δικαιοσύνης όπου συζητείται συμφωνία μεταξύ των υπουργείων Δικαιοσύνης Ελλάδας και Κατάρ επανέφερε το θέμα της εις βάρος του μήνυσης από την […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων