Σοφία Μπεκατώρου: Σκότωσαν τον σκύλο της στην παραλιακή – «Αν ήμουν πιο γρήγορη θα είχες χτυπήσει κι εμένα»

14:02 - 04/05/2022

Ένα οργισμένο μήνυμα έστειλε η Ολυμπιονίκης Σοφία Μπεκατώρου μέσα από τα social media μετά τον θάνατο του σκύλου της, Milo. Η ίδια αποκάλυψε πως κάποιος ασυνείδητος που έτρεχε με ιλιγγιώδη ταχύτητα στην παραλιακή χτύπησε τον σκύλο της και τον εγκατέλειψε. Λίγο αργότερα το άτυχο ζώο ξεψύχηση στον κτηνίατρο. Συγκλονισμένη η Σοφία Μπεκατώρου αποκάλυψε μέσα απο […] The post Σοφία Μπεκατώρου: Σκότωσαν τον σκύλο της στην παραλιακή – «Αν ήμουν πιο γρήγορη θα είχες χτυπήσει κι εμένα» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός σκότωσε τον σκύλο της στην παραλιακή - Το οργισμένο μήνυμα της

Ο οδηγός που έτρεχε με ιλιγγιώδη ταχύτητα στην παραλιακή χτύπησε τον σκύλο της και τον εγκατέλειψε,

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σοφία Μπεκατώρου: Η τραγική ανάρτηση για το σκυλί της – «Σκότωσες τον Milo – Αν ήμουν γρήγορη θα είχες χτυπήσει και εμένα»

Οδηγοί που τρέχουν με μεγάλη ταχύτητα στο οδικό δίκτυο, καθημερινά, δεν προλαβαίνουν να πατήσουν φρένο με αποτέλεσμα να χτυπούν αδέσποτα -ή μη- σκυλιά και γατιά τα οποία πετάγονται στο δρόμο, με αποτέλεσμα τα τετράποδα ζώα να σβήνουν στην άσφαλτο. Ένα τέτοιο περιστατικό συνέβη και στην Σοφία Μπεκατώρου η οποία έχασε τον σκυλάκο της μπροστά στα μάτια της. Στην ανάρτησή της, η Σοφία Μπεκατώρου αναφέρθηκε σε αυτόν που έτρεχε με «1.000» στην παραλιακή και σκότωσε το Milo της. «Εσύ που πέρασες οδηγώντας με 1000 στην παραλιακή στη Βάρκιζα, να ξέρεις σκότωσες τον Milo. Αν ήμουν γρήγορη θα είχες χτυπήσει και εμένα. Τον παράτησες. Έφυγες. 5 άνθρωποι μας βοήθησαν μέχρι να πάμε στον κτηνίατρο όπου ε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός παρέσυρε και σκότωσε τον σκύλο της στην παραλιακή – Το οργισμένο μήνυμα

Συγκλονισμένη είναι η Σοφία Μπεκατώρου, η οποία με ένα οργισμένο μήνυμα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης αποκάλυψε To άρθρο Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός παρέσυρε και σκότωσε τον σκύλο της στην παραλιακή – Το οργισμένο μήνυμα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»