Σοφία Μπεκατώρου: Οδηγός σκότωσε τον σκύλο της και τον εγκατέλειψε – Το οργισμένο μήνυμα για τους «γκαζιάρηδες»

15:58 - 04/05/2022

Οργισμένη και στεναχωρημένη είναι η Σοφία Μπεκατώρου, αφού ο λατρεμένος της σκύλος, Milo, κατέληξε από εσωτερική αιμορραγία, αφού αυτοκίνητο έπεσε πάνω του. Τα δυσάρεστα γνωστοποίησε η ίδια το μεσημέρι της Τετάρτης 4/5, πραγματοποιώντας ένα Instagram Stroy, στο οποίο εξηγεί τι ακριβώς συνέβη και δεν κρύβει τον θυμό της. Συγκεκριμένα, η δύο φορές Ολυμπιονίκης έγραψε πως […] The post Σοφία Μπεκατώρου: Οδηγός σκότωσε τον σκύλο της και τον εγκατέλειψε – Το οργισμένο μήνυμα για τους «γκαζιάρηδες» appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο koolnews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός παρέσυρε και σκότωσε τον σκύλο της- Το οργισμένο μήνυμά της

Η αθλήτρια και ακτιβίστρια ανέβασε φωτογραφία του άτυχου ζώου, γράφοντας ένα οργισμένο post. Ειδικότερα, απευθυνόμενη στον ανεύθυνο οδηγό η ίδια έγραψε: «Εσύ που πέρασες οδηγώντας με 1000 στην παραλιακή στη Βάρκιζα, να ξέρεις σκότωσες τον Milo. Αν δεν ήμουν γρήγορη θα είχες χτυπήσει και εμένα. Τον παράτησες. Έφυγες. 5 άνθρωποι μας βοήθησαν μέχρι να πάμε στον κτηνίατρο όπου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός σκότωσε τον σκύλο της και τον εγκατέλειψε στην Βάρκιζα

Οργισμένη και στεναχωρημένη είναι η Σοφία Μπεκατώρου, αφού ο λατρεμένος της σκύλος, Milo, κατέληξε από εσωτερική αιμορραγία, αφού αυτοκίνητο έπεσε πάνω του. Τα δυσάρεστα γνωστοποίησε η ίδια το μεσημέρι της Τετάρτης 4/5, πραγματοποιώντας ένα Instagram Story, στο οποίο εξηγεί τι ακριβώς συνέβη και δεν κρύβει τον θυμό της. Συγκεκριμένα, η δύο φορές Ολυμπιονίκης έγραψε πως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σοφία Μπεκατώρου: Ανεύθυνος οδηγός σκότωσε τον σκύλο της – Η ανάρτησή της

Συγκίνηση προκαλεί η είδηση της απώλειας του σκύλου της Σοφίας Μπεκατώρου εξαιτίας ενός οδηγού που όπως η ίδια έγραψε «πήγαινε με χίλια».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός παρέσυρε και σκότωσε τον σκύλο της στην παραλιακή – Το οργισμένο μήνυμα (ΦΩΤΟ)

Σοφία Μπεκατώρου: Ασυνείδητος οδηγός παρέσυρε και σκότωσε τον σκύλο της στην παραλιακή – Το οργισμένο μήνυμα (ΦΩΤΟ) 04/05/2022 Συγκλονισμένη είναι η Σοφία Μπεκατώρου, η οποία με ένα οργισμένο μήνυμα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης αποκάλυψε ότι ο αγαπημένος τετράποδος φίλος της σκοτώθηκε.  Πιο συγκεκριμένα, η Ολυμπιονίκης έγραψε στα Instagram Stories της πως κάποιος ασυνείδητος οδηγός που έτρεχε με ιλιγγιώδη ταχύτητα στην παραλιακή χτύπησε τον σκύλο της και τον εγκατέλειψε, ενώ λίγο αργότερα το σκυλάκι της ξεψύχησε στον κτηνίατρο. «Εσύ που πέρασες οδηγώντας με 1000 στην παραλιακή στη Βάρκιζα, να ξέρεις σκότωσες τον Milo. Αν ήμουν γρήγορη θα είχες χτυπήσει κ

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Οδηγός παρέσυρε και σκότωσε τον σκύλο της Σοφίας Μπεκατώρου: Το οργισμένο μήνυμά της στο Instagram (εικόνα)

Η αθλήτρια και ακτιβίστρια Σοφία Μπεκατώρου ανέβασε σήμερα μια φωτογραφία του άτυχου ζώου, ενώ απευθύνθηκε και στον ανεύθυνο οδηγό που παρέσυρε το σκυλί και έπειτα το εγκατάλειψε. Εσύ που πέρασες οδηγώντας με 1000 στην παραλιακή στη Βάρκιζα, να ξέρεις σκότωσες τον Milo. Αν δεν ήμουν γρήγορη θα είχες χτυπήσει και εμένα. Τον παράτησες. Έφυγες. 5 […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ koolnews.gr

Τρεις ελληνικές παραλίες στις λίστα για να πας τον Μάιο

Θρήνος για τη Βίκυ Καγιά: Πέθανε ο πατέρας της. Το Post αποχαιρετισμού

Κάρις Ζέτα Ντάγκλας: 21 χρονών και εκθαμβωτική στο iconic φόρεμα της μητέρας της!

Η Σάρλοτ ΜακΚίνι έχει κέφια και το αποδεικνύει με selfie στον καθρέφτη

Υγεία: 5 τροφές που μειώνουν την κορτιζόλη, την ορμονη του άγχους, το λόγο που δε μπορείτε να χάσετε βάρος

Μαλλιά: Η νέα hair care ρουτίνα για μακριά μαλλιά σε χρόνο ρεκόρ!