Κώστας Γκουσγκούνης: Η τελευταία εμφάνισή του στην τηλεόραση – Η κατάθεση ψυχής και τι έλεγε για τον θάνατο

17:34 - 09/05/2022

Ο Κώστας Γκουσγκούνης, ο θρύλος των αισθησιακών ταινιών, έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 92 ετών. Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του, ο Κώστας Γκουσγκούνης είχε μιλήσει στην εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα», έχοντας στο πλευρό του, τον εγγονό του Δημήτρη, υπαξιωματικό του Πολεμικού Ναυτικού. Τότε, είχε προχωρήσει σε μια κατάθεση ψυχής για τη μοναδική γυναίκα της ζωής του, τη Δώρα. «Ο Δημήτρης είναι ο καλύτερος εγγονός μου. Έχω κι άλλον εγγονό, τον Κώστα ο οποίος λείπει τώρα, είναι στα Χανιά. Έχω καλή παρέα, πάρα πολύ καλή παρέα. Μου μοιάζει πάρα πολύ. Και έχει και το χιούμορ μου. Όσα είχα εγώ, τα έχει κι αυτός. Δηλαδή… Είναι “κυνηγός”, γυναικάς» θα πει, τότε με ένα μεγάλο χαμόγελο στα χείλη

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Γκουσγκούνης: Οι τελευταίες του φωτογραφίες – Τις τράβηξε ανιψιός του

Τις τελευταίες φωτογραφίες του Κώστα Γκουσγκούνη που έφυγε την Παρασκευή από τη ζωή, γνωστοποίησε με ανάρτησή του, ο ανιψιός του και επαγγελματίας φωτογράφος στη Λάρισα, Δημήτρης Γκουσγκούνης. Στην ανάρτησή του ο ανιψιός του Κώστα Γκουσγκούνη έγραψε: «Καλό ταξίδι θείο θα θυμάμαι πάντα τις ατέλειωτες συζητήσεις μας. Σαν να ήξερες πως αυτή θα είναι η τελευταία […] Το άρθρο Κώστας Γκουσγκούνης: Οι τελευταίες του φωτογραφίες – Τις τράβηξε ανιψιός του εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα