«Κατέρρευσε» η Τάνια Τρύπη για τον πατέρα της – «Συγνώμη, με συγχωρείτε για αυτό»

13:46 - 10/05/2022

Η Τάνια Τρύπη παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Μπέττυς Μαγγίρα στο OPEN, «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με αφορμή την θεατρική […] The post «Κατέρρευσε» η Τάνια Τρύπη για τον πατέρα της – «Συγνώμη, με συγχωρείτε για αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Κατέρρευσε» η Τάνια Τρύπη για τον πατέρα της: «Συγγνώμη, με συγχωρείτε για αυτό»

Στην περιπέτεια που είχε με τον κορονοϊό αναφέρθηκε η Τάνια Τρύπη σε συνέντευξή της στο OPEN και δεν μπόρεσε να διαχειριστεί τη συναισθηματική της φόρτιση φέρνοντας στο νου τον πατέρα της.Στην περιπέτεια που είχε με τον κορονοϊό αναφέρθηκε η Τάνια Τρύπη σε συνέντευξή της στο OPEN και δεν μπόρεσε να διαχειριστεί τη συναισθηματική της φόρτιση φέρνοντας στο νου τον πατέρα της.Η Τάνια Τρύπη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με άγχωσε πάρα πολύ όλο αυτό που έγινε με τον κορονοϊό. Εγώ πέρασα τον κορονοϊό πρόσφατα. Στην αρχή τον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»