Παντελής Καναράκης: «Είχα μιλήσει με τις Αρχές, είχε βρει την περιοχή που μένω»

00:10 - 14/05/2022

Ο Παντελής Καναράκης πέρασε από το εξομολογητήριο του After Dark με τον Θέμη Γεωργαντά. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε μεταξύ άλλων […] The post Παντελής Καναράκης: «Είχα μιλήσει με τις Αρχές, είχε βρει την περιοχή που μένω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παντελής Καναράκης: Είχα stalker θαυμαστή και είχα μιλήσει στις αρχές, μου φάνηκε ένα άτομο που δεν είχε σώας τα φρένας

Ο Παντελής Καναράκης βρέθηκε καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στο «After Dark» το βράδυ της Παρασκευής (13/5). Ο αγαπημένος ηθοποιός εξομολογήθηκε ότι από νωρίς ασχολήθηκε με το θέατρο, από παιδί ακόμα, αν και όχι με μεγάλη επιτυχία. «Στην Θεσσαλονίκη έπαιξα για πρώτη φορά σε παιδικό θέατρο και ήμουν μεγάλο αγγούρι. Στο σπίτι τα έλεγα ωραία… Η μαμά μου ερχόταν και μου έλεγε “ρε παιδί μου κάνε λίγο τα χεράκια…”» είπε. Και πρόσθεσε: «Το τι θα γίνω σε αυτή την ζωή ήταν από την κοιλιά της μάνας μου, δεν αισθάνθηκα τίποτα άλλο. Αισθάνομαι ευτυχισμένος που έκανα το όνειρό μου πραγματικότητα. Όταν δεν δουλεύω, είμαι δυστυχισμένος». Και με λίγες ημέρες διακοπών δήλωσε ικανοποιημένος καθώς μισεί τα τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παντελής Καναράκης:Η απάντησή του στις δηλώσεις της Βίκυ Κάβουρα

  Καλεσμένος της εκπομπής «After Dark», βρέθηκε ο Παντελής Καναράκης το βράδυ της Παρασκευής, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στις δηλώσεις...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παντελής Καναράκης: "Είχα μιλήσει με τις Αρχές, είχε βρει την περιοχή που μένω"

"Μου φάνηκε κι ένα άτομο που δεν είχε σώας τα φρένας. Ήταν πολύ ενοχλητικό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»