Νίκη Μπακογιάννη: Έχω κάνει σεμινάρια αστρολογίας, ήθελα να μάθω πώς λειτουργεί ο ουρανός

16:34 - 23/05/2022

«Στήριξα τη Σοφία Μπεκατώρου και είχα πει και για τη δική μου περίπτωση», λέει η Νίκη Μπακογιάννη. Η Νίκη Μπακογιάννη έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τη Χριστίνα Πατσιώκα, όπου μίλησε για τη συμμετοχή της στους Ολυμπιακούς αγώνες, τις σεξουαλικές παρενοχλήσεις στο χώρο του αθλητισμού, αλλά και τα παιδιά της. «Ψάχνω συνέχεια, να βρίσκω ... Περισσότερα To άρθρο Νίκη Μπακογιάννη: Έχω κάνει σεμινάρια αστρολογίας, ήθελα να μάθω πώς λειτουργεί ο ουρανός δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι