Έντονη διαφωνία Σκορδά – Λιάγκα για Σεφερλή: «Αλήθεια τώρα; Ας μην το συζητήσουμε»

13:04 - 25/05/2022

Με αφορμή τα όσα είπε ο Μάρκος Σεφερλής για την αρνητική κριτική που δέχεται σχετικά με τη σάτιρά του, η […] The post Έντονη διαφωνία Σκορδά – Λιάγκα για Σεφερλή: «Αλήθεια τώρα; Ας μην το συζητήσουμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καυγάς Σκορδά – Λιάγκα για Σεφερλή: «Αλήθεια τώρα; Ας μην το συζητήσουμε!Προς Θεού»

Φαίη Σκορδά και Γιώργος Λιάγκας άνοιξαν συζήτηση στο Πρωινό με αφορμή τα όσα είπε ο Μάρκος Σεφερλής για την αρνητική κριτική που δέχεται σχετικά με τη σάτιρά του.Φαίη Σκορδά και Γιώργος Λιάγκας άνοιξαν συζήτηση στο Πρωινό με αφορμή τα όσα είπε ο Μάρκος Σεφερλής για την αρνητική κριτική που δέχεται σχετικά με τη σάτιρά του.«Δεν πρέπει να συζητάμε πια γι’ αυτούς τους χαρακτήρες, ακόμα και αν είναι θεατρικοί, τηλεοπτικοί, κινηματογραφικοί. Αυτό είναι το λάθος. Ότι και για τους ανθρώπους που είναι πίσω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έντονη διαφωνία Σκορδά – Λιάγκα για Σεφερλή: «Αλήθεια τώρα; Ας μην το συζητήσουμε»

“Ούτε είναι φίλος μου, ούτε έρχεται και για συνέντευξη, νομίζω τον έχουμε καλέσει. Απλώς το τονίζω για να πιστοποιήσω το πόσο αντικειμενική είμαι σε αυτό”, τονίζει η Φαίη Σκορδά. Με αφορμή τα όσα είπε ο Μάρκος Σεφερλής για την αρνητική κριτική που δέχεται σχετικά με τη σάτιρά του, η Φαίη Σκορδά και ο Γιώργος Λιάγκας […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Διαφωνία μεταξύ Λιάγκα και Σκορδά για τον Μάρκο Σεφερλή – «Αλήθεια τώρα; Ας μην το συζητήσουμε»

Διαφωνία στον αέρα του «Πρωινού» ανάμεσα σε Γιώργο Λιάγκα και Φαίη Σκορδά για τα όσα δήλωσε ο Μάρκος Σεφερλής για την κριτική που έχει δεχθεί.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Έντονη διαφωνία Σκορδά - Λιάγκα για Σεφερλή (video)

«Αλήθεια τώρα; Ας μην το συζητήσουμε»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;