Βαγγέλης Γερμανός: «Ήμουν στην εντατική με τρεις εγχειρήσεις και μισό μέτρο τομή»

20:18 - 25/05/2022

Ποια είναι η μεγαλύτερη τρέλα που έχει κάνει, για το εάν έχει ζοριστεί ποτέ οικονομικά, αλλά και για την περιπέτεια […] The post Βαγγέλης Γερμανός: «Ήμουν στην εντατική με τρεις εγχειρήσεις και μισό μέτρο τομή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Γερμανός: Πήγα να πεθάνω, ήμουν στην εντατική διασωληνωμένος

“Πριν βρω τη γυναίκα της ζωής μου, έψαχνα να τη βρω σε άλλες. Είμαστε 20 χρόνια μαζί και το μυστικό είναι ότι στα 50 ο άνθρωπος ωριμάζει” ανέφερε ο Βαγγέλης Γερμανός. Στην εκπομπή “Μέρα Μεσημέρι με την Μάριον” και στην Μαίρη Αργυριάδου παραχώρησε συνέντευξη ο Βαγγέλης Γερμανός, ο οποίος μίλησε για την πολύ σοβαρή περιπέτεια ... Περισσότερα To άρθρο Βαγγέλης Γερμανός: Πήγα να πεθάνω, ήμουν στην εντατική διασωληνωμένος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βαγγέλης Γερμανός: «Ήμουν στην εντατική με τρεις εγχειρήσεις και μισό μέτρο τομή»

Βαγγέλης Γερμανός: «Πήγα να πεθάνω στον Ευαγγελισμό και νομίζω ότι έγινα καλά από την αγάπη του κόσμου»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»