Πειραιάς: «Ήμουν έτοιμος να πηδήξω στο νερό γιατί το παιδί ήταν σχεδόν νεκρό», λέει ο πλοίαρχος που βρήκε την 5χρονη

10:18 - 26/05/2022

O Απόστολος Λαζαρίδης του επιβατηγού «Άγιος Νεκτάριος» μιλά στο protothema.gr για τις δραματικές στιγμές που βρήκε την 5χρονη να επιπλέει στη θάλασσα  - « Μάλλον είχε γλιστρήσει αλλά ήταν μόνο του εκείνη τη στιγμή, η μητέρα του ούρλιαζε από μακριά»

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πειραιάς - Πλοίαρχος που εντόπισε 5χρονη: Ήμουν έτοιμος να πηδήξω στο νερό, γιατί το παιδί ήταν σχεδόν νεκρό

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Πειραιάς: «Ήμουν έτοιμος να πηδήξω στο νερό γιατί το παιδί ήταν σχεδόν νεκρό», λέει ο πλοίαρχος που βρήκε την 5χρονη

Μάχη για τη ζωή του στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Νοσοκομείου Παίδων δίνει το 5χρονο κοριτσάκι το οποίο χθες το μεσημέρι εντοπίστηκε αναίσθητο μέσα στη θάλασσα στην Πύλη Ε8 του λιμανιού του Πειραιά. Το άρθρο Πειραιάς: «Ήμουν έτοιμος να πηδήξω στο νερό γιατί το παιδί ήταν σχεδόν νεκρό», λέει ο πλοίαρχος που βρήκε την 5χρονη εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Πειραιάς: «Ήμουν έτοιμος να πηδήξω στο νερό γιατί το παιδί ήταν σχεδόν νεκρό», λέει ο πλοίαρχος που βρήκε την 5χρονη

Μάχη για τη ζωή του στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Νοσοκομείου Παίδων δίνει το 5χρονο κοριτσάκι το οποίο χθες το μεσημέρι εντοπίστηκε αναίσθητο μέσα στη θάλασσα στην Πύλη Ε8 του λιμανιού του Πειραιά. Το παιδί διέφυγε της προσοχής της μητέρας του για άγνωστο λόγο μέχρι στιγμής, γλίστρησε στον προβλήτα και έπεσε στο νερό. Για καλή του τύχη, ο πλοίαρχος […] The post Πειραιάς: «Ήμουν έτοιμος να πηδήξω στο νερό γιατί το παιδί ήταν σχεδόν νεκρό», λέει ο πλοίαρχος που βρήκε την 5χρονη appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Ο μεγάλος ύπνος

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα