Κατερίνα Καινούργιου: «Η Θεοδώρα Βουτσά με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα»

11:12 - 26/05/2022

Με καλεσμένο τον Σπύρο Μπιμπίλα κι ενώ οι τόνοι από τη συζήτηση για τον Πέτρο Φιλιππίδη είχαν ανέβει αρκετά, η […] The post Κατερίνα Καινούργιου: «Η Θεοδώρα Βουτσά με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου για Θεοδώρα Βουτσά: «Με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα»

Το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου, ο Σπύρος Μπιμπίλας, αναφέρθηκε σε ένα έντονο περιστατικό με τον Πέτρο Φιλιππίδη...

Διαβάστε το στο Zougla

Κατερίνα Καινούργιου: Η Θεοδώρα Βουτσά με πρόσβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα

Σε ζωντανή σύνδεση με την εκπομπή «Super Κατερίνα», ο Σπύρος Μπιμπίλας είχε συζήτηση με την Κατερίνα Καινούργιου για τον προφυλακισμένο ηθοποιό Πέτρο Φιλιππίδη, η δίκη του οποίου βρίσκεται σε εξέλιξη. Τότε, η Κατερίνα Καινούργιου θέλησε να θυμίσει ένα περιστατικό στον Σπύρο Μπιμπίλα, από το παρελθόν, όταν εκείνη ήταν 18 χρονών κι έκανε τα πρώτα της βήματα στη δημοσιογραφία. «Σπύρο είμαι η κοπέλα που αν θυμάσαι, όταν ήμουν 18 χρονών και δούλευα στο ΤΗΛΕΑΣΤΥ βρέθηκα σε παράστασή σου και η κόρη πολύ γνωστού ηθοποιού, ηθοποιός, με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα κι εσύ ο ίδιος -τα έχουμε πει παιδιά, ήταν η Θεοδώρα Βουτσά, έχουν περάσει χρόνια- κατέβηκες κάτω και έκανες χαμό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Καινούργιου για Θεοδώρα Βουτσά: «Με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα»

  Το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου ο Σπύρος Μπιμπίλας, αναφέρθηκε σε ένα έντονο περιστατικό με τον Πέτρο Φιλιππίδη,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοκάρει η Κατερίνα Καινούργιου: «Η Θεοδώρα Βουτσά με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα»

Η Κατερίνα Καινούργιου με καλεσμένο τον Σπύρο Μπιμπίλα κι ενώ οι τόνοι από τη συζήτηση για τον Πέτρο Φιλιππίδη είχαν ανέβει αρκετά, η θέλησε να θυμίσει στον ηθοποιό ένα περιστατικό από το παρελθόν, όπου πρωταγωνίστρια ήταν η Θεοδώρα Βουτσά.Η Κατερίνα Καινούργιου με καλεσμένο τον Σπύρο Μπιμπίλα κι ενώ οι τόνοι από τη συζήτηση για τον Πέτρο Φιλιππίδη είχαν ανέβει αρκετά, η θέλησε να θυμίσει στον ηθοποιό ένα περιστατικό από το παρελθόν, όπου πρωταγωνίστρια ήταν η Θεοδώρα Βουτσά.«Σπύρο είμαι η κοπέλα που αν θυμάσαι, όταν ήμουν 18 χρονών και δούλευα στο ΤΗΛΕΑΣΤΥ βρέθηκα σε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Καινούργιου: «Η Θεοδώρα Βουτσά με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα»

Ο Σπύρος Μπιμπίλας το πρωί της Πέμπτης 26/5 μίλησε σε ζωντανή σύνδεση με την εκπομπή Super To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: «Η Θεοδώρα Βουτσά με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου: "Η Θεοδώρα Βουτσά με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο, έβαλα τα κλάματα"

Όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»