Αναστάσιος Ράμμος: «Με έδιωξαν από μπάντα γιατί δεν πήγα σε πρόβα και πήραν τον Ίαν Στρατή»

09:12 - 03/06/2022

Ο Αναστάσιος Ράμμος θα βρεθεί καλεσμένος απόψε στο After Dark του Θέμη Γεωργαντά. Σε απόσπασμα που έπαιξε στο Happy Day, […] The post Αναστάσιος Ράμμος: «Με έδιωξαν από μπάντα γιατί δεν πήγα σε πρόβα και πήραν τον Ίαν Στρατή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστάσιος Ράμμος: Με έδιωξαν από την μπάντα γιατί δεν πήγα σε μια πρόβα, πίναμε τσίπουρα

“Λέω έρχομαι, έρχομαι και τελικά δεν πήγα” είπε ο Αναστάσιος Ράμμος. Στο After Dark θα φιλοξενηθεί απόψε ο Αναστάσιος Ράμμος και ένα απόσπασμα της συνέντευξής του προβλήθηκε στο Happy Day. Ο τραγουδιστής απάντησε και το πως έχασε τη θέση ως μέλος μιας μπάντας. «Μια μέρα με διώχνουν από την μπάντα γιατί δεν πήγα σε μια ... Περισσότερα To άρθρο Αναστάσιος Ράμμος: Με έδιωξαν από την μπάντα γιατί δεν πήγα σε μια πρόβα, πίναμε τσίπουρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αναστάσιος Ράμμος: «Με έδιωξαν από μπάντα και πήραν τον Ίαν Στρατή»

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στην εκπομπή «After Dark» ήταν ο Αναστάσιος Ράμμος, ο οποίος παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης που θα προβληθεί...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Με έδιωξαν από μπάντα γιατί δεν πήγα σε πρόβα και πήραν τον Ίαν Στρατή»

Ο Αναστάσιος Ράμμος θα είναι απόψε καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στην εκπομπή «After Dark». Ο δημοφιλής To άρθρο Αναστάσιος Ράμμος: «Με έδιωξαν από μπάντα γιατί δεν πήγα σε πρόβα και πήραν τον Ίαν Στρατή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αναστάσιος Ράμμος: "Με έδιωξαν από μπάντα γιατί δεν πήγα σε πρόβα και πήραν τον Ίαν Στρατή"

"Ήμουν στο τατουατζίδικο με τον Ηλία τον τατουατζή και πίναμε τσίπουρα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»