Μάρω Κοντού: «Κοιμάμαι γυμνή και φτύνω τον εαυτό μου όταν με βλέπω στον καθρέφτη»

14:00 - 03/06/2022

Την πιο εξομολογητική της συνέντευξη έδωσε η Μάρω Κοντού στον Θεοχάρη Ιωαννίδη και το Night Out, τα μεσάνυχτα της Πέμπτης. Η συνάντηση έγινε στο ειδικά διαμορφωμένο λεωφορείο της εκπομπής, με τον ηθοποιό να περνά από ανάκριση τη μεγάλη κυρία του θεάτρου. «Ποια ερώτηση που δέχεσαι συχνά σε συνεντεύξεις, σε ενοχλεί;», την ρώτησε ο παρουσιαστής. Η Μάρω […] Το άρθρο Μάρω Κοντού: «Κοιμάμαι γυμνή και φτύνω τον εαυτό μου όταν με βλέπω στον καθρέφτη» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάρω Κοντού: «Είμαι ένα Kopιτσάκι 87 ετών, κάθε πρωί “φτύvω” τον εαυτό μου στον καθρέφτη, νιώθω πανευτυχής»

Μάρω Κοντού: «Είμαι ένα Kopιτσάκι 87 ετών, κάθε πρωί “φτύvω” τον εαυτό μου στον καθρέφτη, νιώθω πανευτυχής» Η Μάρω Κοντού ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Night Out” και στον Θεοχάρη Ιωαννίδη και μίλησε για τις πλαστικές επεμβάσεις, στο ειδικά διαμορφωμένο λεωφορείο της εκπομπής, ενώ απάντησε με ειλικρίνεια σε όλες τις ερωτήσεις. Η ειλικρίνεια της Μάρως Κοντού για τις πλαστικές επεμβάσεις Ερωτηθείσα ποια […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη