Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Η πρωταγωνίστρια της σειράς Σασμός ποζάρει με την κόρη της, Έλλη Νταλιάνη

18:48 - 03/06/2022

Τη νέα της φωτογραφία ανέβασε στο instagram η Μαριλίτα Λαμπροπούλου αγκαλιά με την κόρη της Έλλη To άρθρο Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Η πρωταγωνίστρια της σειράς Σασμός ποζάρει με την κόρη της, Έλλη Νταλιάνη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με την κόρη της

Δείτε το τρυφερο στιγμιότυπο της ηθοποιού με τη μικρή Έλλη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Η πρωταγωνίστρια του «Σασμού» ποζάρει με την κόρη της

Πρόσφατα μάλιστα η μικρότερη κόρη τους, Έλλη έκανε το πρώτο της πέρασμα από την μικρή οθόνη, καθώς συμμετείχε στη σειρά της ΕΡΤ, Αγάπη Παράνομη.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με την κόρη της

Η Μαριλίτα Λαμπροπούλου διανύει μία καλή περίοδο επαγγελματικά, μιας και το κοινό την έχει αποθεώσει για τον ρόλο της Βασιλικής στην επιτυχημένη σειρά «Σασμός».

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Σπάνια φωτογραφία αγκαλιά με την κόρη της, Έλλη

Η Μαριλίτα Λαμπροπούλου είναι μια ταλαντούχα ηθοποιός, την οποία απολαμβάνουμε μέσα από τον ρόλο της «Βασιλικής» στον «Σασμό». Είναι παντρεμένη με τον γνωστό ηθοποιό Γιάννη Νταλιάνη και έχει αποκτήσει δύο παιδιά. Η ηθοποιός φροντίζει να κρατά την προσωπική της ζωή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, αλλά αυτή τη φορά έκανε ένα σπάνιο στόρυ με την κόρη της, στο οποίο βλέπουμε […] The post Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Σπάνια φωτογραφία αγκαλιά με την κόρη της, Έλλη appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»