Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου θες να έρθεις κι εσύ;»

23:36 - 03/06/2022

Ο Αναστάσιος Ράμμος ήταν καλεσμένος στο After Dark με τον Θέμη Γεωργαντά και μίλησε μεταξύ άλλων για τους λόγους που […] The post Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου θες να έρθεις κι εσύ;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου "θες να έρθεις κι εσύ;"»

«Δεν γίνεται ένας άντρας και μια γυναίκα να έχουν για μια ζωή ένα ταίρι», είπε μεταξύ άλλων, ο τραγουδιστής - Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου: Θες να έρθεις κι εσύ;»

«Δεν γίνεται ένας άντρας και μια γυναίκα να έχουν για μια ζωή ένα ταίρι», είπε μεταξύ άλλων, ο τραγουδιστής – Δείτε το σχετικό απόσπασμα Την άποψή του για τη μονογαμία εξέφρασε ο Αναστάσιος Ράμμος, στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά. Ο γνωστός τραγουδιστής συγκεκριμένα, ο οποίος βρέθηκε καλεσμένος στο «After Dark», προχώρησε σε προσωπικές αποκαλύψεις, σχετικά […] The post Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου: Θες να έρθεις κι εσύ;» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Αναστάσιος Ράμμος: Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου να έρθει και αυτή

Καλεσμένος στο «After Dark» ήταν το βράδυ της Παρασκευής ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου: θες να έρθεις κι εσύ;»

Ο Αναστάσιος Ράμμος το βράδυ της Παρασκευής ήταν καλεσμένος στην εκπομπή After Dark και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τους λόγους που θεωρεί...

Διαβάστε το στο Zougla

Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου να έρθει και αυτή»

Δηλώσεις που θα συζητηθούν έκανε ο γνωστός τραγουδιστής

Διαβάστε το στο in.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν είμαι μονογαμικός, θα της έλεγα "θέλεις να έρθεις και εσύ;"» (vid)

Μιλώντας για τον έρωτα, ο Αναστάσιο Ράμμος ξεκαθάρισε πως δεν πιστεύει στη μονογαμία.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, αν πάω με άλλη θα πω στη σχέση μου να έρθει κι αυτή»

Ο γνωστός τραγουδιστής Αναστάσιος Ράμμος προχώρησε σε δηλώσεις που είναι σίγουρο οτι θα προκαλέσουν και θα συζητηθούνΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αναστάσιος Ράμμος: Δεν πιστεύω στη μονογαμία, αν θέλω να πάω με άλλη θα έλεγα στη σύντροφό μου «θέλεις να έρθεις κι εσύ;»

Ο Αναστάσιος Ράμμος ήταν το βράδυ της Παρασκευής (3/6) καλεσμένος στο After Dark με τον Θέμη Γεωργαντά και μίλησε μεταξύ άλλων για τους λόγους που θεωρεί πως ένας άνθρωπος δεν μπορεί να είναι μονογαμικός. «Θα ήθελα να κάνω οικογένεια… Πρέπει να το νιώσεις αυτό. Έρχεται μόνος του ο έρωτας. Δεν πιστεύω στη μονογαμία, ούτε στην ιδιοκτησία. Δεν γίνεται ένας άντρας και μια γυναίκα να έχουν για μια ζωή ένα ταίρι. Δεν γίνεται να είναι μόνο με έναν σεξουαλικά. Σε συντροφικότητα, αγάπη και να είναι ο άλλος δίπλα σου μια ζωή και να σου συμπαραστέκεται ναι» ανέφερε ο Αναστάσιος Ράμμος. Θα έλεγε στη σύντροφό του ότι θέλει να πάει με άλλη γυναίκα; «Ναι. Θέλεις να έρθεις κι εσύ; Ρε παιδάκι μου είναι ει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου θες να έρθεις κι εσύ;»

Ο Αναστάσιος Ράμμος, το βράδυ της Παρασκευής ήταν καλεσμένος στην εκπομπή After Dark και μίλησε μεταξύ άλλων για τους λόγους που θεωρεί πως ένας άνθρωπος...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου θες να έρθεις κι εσύ;»

Καλεσμένος στο After Dark βρέθηκε ο Αναστάσιος Ράμμος ο οποίος πέρασε σε προσωπικές εξομολογήσεις, απέναντι από To άρθρο Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου θες να έρθεις κι εσύ;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Αν πάω με άλλη γυναίκα θα πω στη σχέση μου: Θες να έρθεις κι εσύ;»

  «Δεν γίνεται ένας άντρας και μια γυναίκα να έχουν για μια ζωή ένα ταίρι», είπε μεταξύ άλλων, ο τραγουδιστής – Δείτε το σχετικό απόσπασμα Την άποψή του για τη μονογαμία εξέφρασε ο Αναστάσιος Ράμμος, στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά. Ο γνωστός τραγουδιστής συγκεκριμένα, ο οποίος βρέθηκε καλεσμένος στο «After Dark», προχώρησε σε προσωπικές αποκαλύψεις, […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, ούτε στην ιδιοκτησία»

Ο γνωστός τραγουδιστής Αναστάσιος Ράμμος βρέθηκε καλεσμένος στο After Dark και προχώρησε σε προσωπικές αποκαλύψεις, σχετικά με το πώς βλέπει τις σχέσεις, ενώ αναφέρθηκε και στη σχέση που έχει με τον πατέρα του. «Θα ήθελα να κάνω οικογένεια… Πρέπει να το νιώσεις αυτό. Έρχεται μόνος του ο έρωτας. Δεν πιστεύω στη μονογαμία, ούτε στην ιδιοκτησία. […] The post Αναστάσιος Ράμμος: «Δεν πιστεύω στη μονογαμία, ούτε στην ιδιοκτησία» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο