Κώστας Χαρδαβέλλας: «Φοβάμαι ότι θα επιβεβαιωθώ για την υπόθεση Πισπιρίγκου»

12:46 - 06/06/2022

Ο Κώστας Χαρδαβέλλας παραχώρησε συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Άννα Ζηρδέλη το […] The post Κώστας Χαρδαβέλλας: «Φοβάμαι ότι θα επιβεβαιωθώ για την υπόθεση Πισπιρίγκου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Φοβάμαι ότι θα επιβεβαιωθώ για την υπόθεση Πισπιρίγκου»

Ο Κώστας Χαρδαβέλλας παραχώρησε συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Άννα Ζηρδέλη το πρωινό της Δευτέρας.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κ. Χαρδαβέλας: Φοβάμαι πως θα βγω αληθινός και θα αποφυλακιστεί η Ρούλα Πισπιρίγκου

Ο Κώστας Χαρδαβέλλας παραχώρησε συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα το πρωινό της Δευτέρας.Ο Κώστας Χαρδαβέλλας παραχώρησε συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα το πρωινό της Δευτέρας.Μέσα σε όλα, ο γνωστός δημοσιογράφος αναφέρθηκε με τόλμη στη Ρούλα Πισπιρίγκου και την πολύκροτη υπόθεση της Πάτρας. Ειδικότερα, ο Κώστας Χαρδαβέλλας σημείωσε χαρακτηριστικά πως «θα ξανάκανα μια εκπομπή έρευνας αλλά νομίζω ότι το κάνει τόσο καλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: "Φοβάμαι ότι θα επιβεβαιωθώ για την υπόθεση Πισπιρίγκου"

"Δεν θα βρεθούν τα στοιχεία αυτά που θα μπορεί η γυναίκα αυτή να δικαστεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Φοβάμαι πως θα βγω αληθινός και θα αποφυλακιστεί η Ρούλα Πισπιρίγκου»

Στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» μίλησε για την υπόθεση της Πάτρας και τη Ρούλα Πισπιρίγκου ο Κώστας Χαρδαβέλλας. Ο γνωστός δημοσιογράφος αποκάλυψε ότι φοβάται πως θα βγει αληθινός και τελικά η Ρούλα Πισπιρίγκου μπορεί να αποφυλακιστεί, λόγω έλλειψης στοιχείων. «Θα έκανα ξανά εκπομπή έρευνάς, αλλά νομίζω ότι το κάνει τόσο καλά η Αγγελική που […] The post Κώστας Χαρδαβέλλας: «Φοβάμαι πως θα βγω αληθινός και θα αποφυλακιστεί η Ρούλα Πισπιρίγκου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»