Έλλη Κοκκίνου: «Δεν αποκλείω ντουέτο με Καίτη Γαρμπή, τα παλιά τα αφήνω στο παρελθόν»

20:46 - 06/06/2022

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε η Έλλη Κοκκίνου στο Κοσμοράδιο 95,1 και στον Τάσο Ριζόπουλο. Η ενδεχόμενη συνεργασία […] The post Έλλη Κοκκίνου: «Δεν αποκλείω ντουέτο με Καίτη Γαρμπή, τα παλιά τα αφήνω στο παρελθόν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: Δεν αποκλείω ντουέτο με την Καίτη Γαρμπή, τα παλιά τα αφήνω στο παρελθόν

«Επειδή το συγκεκριμένο παρελθόν κοντεύει 30 χρόνια, είναι στην ιστορία πλέον».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Έλλη Κοκκίνου για Καίτη Γαρμπή: «Δεν αποκλείω ντουέτο, τα παλιά τα αφήνω στο παρελθόν»

    Μετά από την Άννα Βίσση και την Δέσποινα Βανδή που μοιράστηκαν για πρώτη φορά τη σκηνή στο πλατό του «J2US», μετά από δεκαετίες αντιπαλότητας,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έλλη Κοκκίνου: Δεν αποκλείω ντουέτο με την Καίτη Γαρμπή – Αφήνω τα παλιά στο παρελθόν

Οι δύο τραγουδίστριες είχαν έρθει σε ρήξη λόγω του Διονύση Σχοινά, που άφησε την πρώτη και παντρεύτηκε την δεύτερη

Διαβάστε το στο news.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Δεν αποκλείω ντουέτο με την Καίτη Γαρμπή – Τα παλιά τα αφήνω στο παρελθόν»

Η Έλλη Κοκκίνου για την Καίτη Γαρμπή και τον διαγωνισμό της Eurovision.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Έλλη Κοκκίνου: "Δεν αποκλείω ντουέτο με Καίτη Γαρμπή, τα παλιά τα αφήνω στο παρελθόν"

"Επειδή το συγκεκριμένο παρελθόν κοντεύει 30 χρόνια, είναι στην ιστορία πλέον"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»