Μάκης Δελαπόρτας: «Ο Δάκης έβλεπε ότι φεύγει, το ήξερε»

14:00 - 08/06/2022

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Love it» ήταν σήμερα ο Μάκης Δελαπόρτας. Ο γνωστός ηθοποιός και βιογράφος μίλησε, μεταξύ άλλων, […] The post Μάκης Δελαπόρτας: «Ο Δάκης έβλεπε ότι φεύγει, το ήξερε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάκης Δελαπόρτας: Ο Δάκης είχε στεναχωρηθεί με όλα αυτά που έγραφαν

O Μάκης Δελαπόρτας μίλησε για τον Δάκη και τις τελευτές ώρες της ζωής του - «Ήταν σαν να έφευγε ένας συνομήλικος μου»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μάκης Δελαπόρτας: Ο Δάκης είχε στεναχωρηθεί με όλα αυτά που έγραφαν

Για τον αείμνηστο τραγουδιστή Δάκη μίλησε ο Μάκης Δελαπόρτας. Στην πρόσφατη απώλεια του Δάκη αναφέρθηκε από καρδιάς ο Μάκης Δελαπόρτας όταν συνάντησε την Ιωάννα Μαλέσκου στο πλατό του Love It στον ΣΚΑΪ. «Ο Δάκης ήταν ένας άνθρωπος της καθημερινότητάς μου, της ζωής μου. Ήξερα τα πάντα, ήξερα πως θα φύγει και το ήξερε ότι θα ... Περισσότερα To άρθρο Μάκης Δελαπόρτας: Ο Δάκης είχε στεναχωρηθεί με όλα αυτά που έγραφαν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάκης Δελαπόρτας: «Ο Δάκης δεν φοβόταν τον θάνατο αλλά ήθελε να μην ταλαιπωρηθεί»

Ο Μάκης Δελαπόρτας μιλά για τις τελευταίες στιγμές του ερμηνευτή και συγκινεί

Διαβάστε το στο in.gr

Μάκης Δελαπόρτας: «Ο Δάκης δεν φοβόταν τον θάνατο αλλά ήθελε να μην ταλαιπωρηθεί»

Ο Μάκης Δελαπόρτας μιλά για τις τελευταίες στιγμές του ερμηνευτή και συγκινεί

Διαβάστε το στο tanea.gr

Συγκινεί ο Μάκης Δελαπόρτας: «Ο Δάκης ήξερε ότι θα φύγει από τη ζωή και δεν φοβόταν τον θάνατο»

Ο Μάκης Δελαπόρτας φιλοξενήθηκε στην εκπομπή Love it με την Ιωάννα Μαλέσκου. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον To άρθρο Συγκινεί ο Μάκης Δελαπόρτας: «Ο Δάκης ήξερε ότι θα φύγει από τη ζωή και δεν φοβόταν τον θάνατο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μάκης Δελαπόρτας: "Ο Δάκης έβλεπε ότι φεύγει, το ήξερε"

"Διάβασε όλα αυτά που έγραφαν και είχε στεναχωρηθεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»