Αντώνης Πανούτσος: "Έχω δεχθεί απειλές στο επάγγελμά μου αλλά τι να κάνω; Ιππασία;"

11:42 - 13/06/2022

Ο Αντώνης Πανούτσος μίλησε για την καριέρα και την πορεία του στην αθλητική δημοσιογραφία

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Πανούτσος: Εχω δεχθεί απειλές,μου έλεγαν να γράφω τα καλύτερα, αλλά δεν φοβήθηκα ποτέ

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Αντώνης Πανούτσος στην κάμερα του MEGA Καλημέρα και την δημοσιογράφο Ελένη Μουστάκη την Δευτέρα. Μέσα σε όλα, ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε για τα 56 χρόνια που βρίσκεται ενεργός στον χώρο της δημοσιογραφίας, το πιο ιδιαίτερο σκηνικό που έζησε στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Σίδνεϊ αλλά και την περίοδο που δούλευε ως dj σε νυχτερινά μαγαζιά Πιο συγκεκριμένα, ο Αντώνης Πανούτσος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «από το Γυμνάσιο μέχρι και σήμερα είμαι 56 χρόνια στη δημοσιογραφία και πάντα είμαι ενεργός. Είναι φρικτά βαρετό τώρα να βγεις στη σύνταξη! Σκέψου να κάθομαι εδώ πέρα, θα είμαι με τους παλιούς και θα λέμε «θυμάσαι τότε» και θα πετάμε ψυχουλάκια

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ