Σοκάρει ο Σισίνιο! «Έπαιζα μεθυσμένος στη Ρεάλ!»

22:34 - 19/06/2022

Σοκάρει ο Σισίνιο! «Έπαιζα μεθυσμένος στη Ρεάλ!» 19/06/2022 Σε απίστευτες αποκαλύψεις προχώρησε ο πρώην άσος της Ρεάλ, Σισίνιο, ο οποίος αποκάλυψε πως έπαιζε στη «Βασίλισσα» μεθυσμένος Οι αποκαλύψεις για τον Βραζιλιάνο άσο έρχονται στο έκτο και τελευταίο επεισόδιο της σειράς "Ressaca" που παράγεται από το EPTV, μια θυγατρική του TV Globo. «Εάν με ρωτήσετε αν ήμουν μεθυσμένος ενώ έπαιζα στην Ρεάλ, η απάντηση είναι ναι. Έπινα καφέ για να κρύψω την αναπνοή μου και έβαζα άρωμα για να μην μυρίζω. Ως πρώην επαγγελματίας ποδοσφαιριστής, ήταν εύκολο. Δεν χρειαζόμουν χρήματα, για να παίρνω αλκοόλ. Ο κόσμος προσφερόταν να σου δώσει όποτε ήθελες στα εστιατόρια», ανέ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει ο Σισίνιο: «Έκανα προπόνηση μεθυσμένος»

O Σισίνιο μίλησε για το πρόβλημα αλκοολισμού που είχε ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Σισίνιο: «Έκανα προπόνηση μεθυσμένος»

Ο Σισίνιο σε δηλώσεις που έκανε, μίλησε για το πρόβλημα αλκοολισμού που είχε ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο. Ο άλλοτε αμυντικός τηςΡεάλ Μαδρίτης και της Ρόμα, Σισίνιο, μίλησε διεξοδικά για το πρόβλημα που είχε με το αλκοόλ ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο. «Εάν με ρωτήσετε αν ήμουν μεθυσμένος ενώ έπαιζα στην Ρεάλ, η απάντηση είναι ναι. Έπινα καφέ για να κρύψω την […] The post Συγκλονίζει ο Σισίνιο: «Έκανα προπόνηση μεθυσμένος» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»