Γιάννα Αγγελοπούλου: «Ο γιατρός φοβήθηκε, έλεγε ότι το αίμα μου είναι σαν νερό»

09:38 - 21/06/2022

Η Γιάννα Αγγελοπούλου θα είναι απόψε καλεσμένη στην εκπομπή Αυτός κι ο Άλλος μιλώντας για όλα. Απόσπασμα της συνέντευξης προβλήθηκε […] The post Γιάννα Αγγελοπούλου: «Ο γιατρός φοβήθηκε, έλεγε ότι το αίμα μου είναι σαν νερό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννα Αγγελοπούλου: Ο γιατρός φοβήθηκε, είπε στον Θόδωρο: «το αίμα της είναι σαν νερό και δεν την αναλαμβάνω»

Η Γιάννα Αγγελοπούλου ήταν καλεσμένη της εκπομπής «Αυτός και ο άλλος» στην ΕΡΤ, με τους Θοδωρή Βαμβακάρη και Τάκη Γιαννούτσο, το βράδυ της Τρίτης (21/6) και παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Μάλιστα, οι δύο παρουσιαστές, αποκάλυψαν την πρώτη τους συνομιλία η οποία έγινε με αφορμή μία…παρεξήγηση. Η πρώτη μεγάλη απογοήτευση και το κλάμα μπροστά στον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη Έπειτα, η κ. Αγγελοπούλου περιέγραψε πώς έκλαψε από απογοήτευση μπροστά στον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη όταν τη δεκαετία του ’80 της ανακοίνωσε ότι δεν θα την έβαζε στο ψηφοδέλτιο διότι ήταν ακόμα μικρή. «Δεν άνηκα ούτε σε πολιτική οικογένεια, ήμουν μια απλή δικηγόρος, είχα ήδη την πρώτη μου κόρη την Καρολίνα κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννα Αγγελοπούλου: «Ο γιατρός φοβήθηκε, έλεγε ότι το αίμα μου είναι σαν νερό»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός κι ο Άλλος» θα είναι η Γιάννα Αγγελοπούλου, η οποία θα μιλήσει για όλα. Απόσπασμα της συνέντευξης προβλήθηκε από το Mega Καλημέρα, όπου η ίδια αναφέρθηκε στην περιπέτεια με την υγεία της.Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός κι ο Άλλος» θα είναι η Γιάννα Αγγελοπούλου, η οποία θα μιλήσει για όλα. Απόσπασμα της συνέντευξης προβλήθηκε από το Mega Καλημέρα, όπου η ίδια αναφέρθηκε στην περιπέτεια με την υγεία της.«Περάσαμε δύσκολες εποχές γιατί εντάξει ο Θόδωρος είναι ένας άνθρωπος που έχει πάρα πολλά καλά, ξαφνικά βρέθηκε στη σκιά κι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννα Αγγελοπούλου: Ο γιατρός φοβήθηκε, έλεγε ότι το αίμα μου είναι σαν νερό

«Όταν μου είπαν έχεις αυτό και θα κοιτάξουμε να το προλάβουμε, ήταν οι πρώτες διακοπές που έκανα με τα παιδιά μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Γιάννα Αγγελοπούλου: «Ο γιατρός φοβήθηκε, έλεγε ότι το αίμα μου είναι σαν νερό»

Φοβήθηκα, υπήρχε κίνδυνος για όλα

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»