Θωμαή Απέργη: Η αποκάλυψη για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που την έκανε να αφήσει το τραγούδι

01:36 - 22/06/2022

Η Θωμαή Απέργη που αυτή τη περίοδο κάνει το come back της στο χώρο της μουσικής To άρθρο Θωμαή Απέργη: Η αποκάλυψη για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που την έκανε να αφήσει το τραγούδι δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θωμαή Απέργη: Εξομολογείται το πρόβλημα υγείας που την έκανε να αφήσει το τραγούδι

«Ήταν επιτακτικό να σταματήσω τη δουλειά. Παλιότερα ήταν ταμπού να το συζητάς αλλά πλέον μπορούμε να μιλάμε ανοιχτά γι’ αυτό...»

Διαβάστε το στο in.gr

Θωμαή Απέργη: Αποκάλυψε το σοβαρό πρόβλημα υγείας που την έκανε να αφήσει το τραγούδι

Η Θωμαή Απέργη που αυτή τη περίοδο κάνει το come back της στο χώρο της μουσικής βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, “The 2Night Show” και μίλησε για τους λόγους που την έκαναν να αποτραβηχτεί από τα φώτα τα τελευταία χρόνια αποκαλύπτοντας παράλληλα που βρισκόταν όλο αυτό το διάστημα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θωμαή Απέργη: Σόκαρε με το πρόβλημα υγείας της – «Πάθαινα τέσσερις επιληπτικές κρίσεις τη μέρα»

Μετά από καιρό, η Θωμαή Απέργη μίλησε στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου «The 2Night Show», τα μεσάνυχτα της Τρίτης. Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στη ζωή της, στο σοβαρό πρόβλημα μου αντιμετώπισε με την υγεία της αλλά και την απόφασή της να περάσει την περίοδο της καραντίνας στην Τήνο. «Θα ήθελα να μοιραστώ πως αντιμετωπίζω πρόβλημα επιληψίας […] Το άρθρο Θωμαή Απέργη: Σόκαρε με το πρόβλημα υγείας της – «Πάθαινα τέσσερις επιληπτικές κρίσεις τη μέρα» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Θωμαή Απέργη: Η αποκάλυψη για το σοβαρό πρόβλημα υγείας της – «Πάθαινα 4 κρίσεις την ημέρα»

Mια συγκλονιστική εξομολόγηση για το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει και την ανάγκασαν να αποσυρθεί, προχώρησε η Θωμαή Απέργη μιλώντας στο The 2Night Show. «Ήταν επιτακτικό να σταματήσω τη δουλειά. Παλιότερα ήταν ταμπού να το συζητάς αλλά πλέον μπορούμε να μιλάμε ανοιχτά γι’ αυτό. Έχει να κάνει με επιληψία. Το είχα από τα 18, από τότε που πήγα να σπουδάσω. […] The post Θωμαή Απέργη: Η αποκάλυψη για το σοβαρό πρόβλημα υγείας της – «Πάθαινα 4 κρίσεις την ημέρα» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»