Γιάννα Αγγελοπούλου: «Μπορώ να συμμαχήσω και με το διάβολο, αρκεί να γίνει η δουλειά»

08:56 - 22/06/2022

Η Γιάννα Αγγελοπούλου, καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός και ο Άλλος», έκανε μια αναδρομή σε όλη τη διαδρομή της από την […] The post Γιάννα Αγγελοπούλου: «Μπορώ να συμμαχήσω και με το διάβολο, αρκεί να γίνει η δουλειά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννα Αγγελοπούλου: Πλεόνασμα και έργα αφήνει πίσω της η Πρόεδρος του «Ελλάδα 2021»

Με την Πρόεδρο της Επιτροπής «Ελλάδα 2021», κυρία Γιάννα Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη συναντήθηκε ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης. Σκοπός της συνάντησης ήταν, με την ολοκλήρωση των δράσεων και εκδηλώσεων που συντόνισε η Επιτροπή για τα 200 χρόνια από την έναρξη της Ελληνικής επανάστασης για την ανεξαρτησία, να παραδοθεί επισήμως στον Πρωθυπουργό ο απολογισμός πεπραγμένων. Παράλληλα με το πλούσιο έργο ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννα Αγγελοπούλου: Πλεόνασμα και έργα αφήνει πίσω της η Πρόεδρος του «Ελλάδα 2021» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννα Αγγελοπούλου: «Μπορώ να συμμαχήσω και με το διάβολο, αρκεί να γίνει η δουλειά και θα κάνω τα πάντα»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός και ο Άλλος», ήταν η Γιάννα Αγγελοπούλου η οποία έκανε αναδρομή σε όλη τη διαδρομή της από την Κρήτη μέχρι και σήμερα.Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός και ο Άλλος», ήταν η Γιάννα Αγγελοπούλου η οποία έκανε αναδρομή σε όλη τη διαδρομή της από την Κρήτη μέχρι και σήμερα.Χαρακτηριστική ήταν η απάντηση της για το αν αγχώθηκε όταν ανέλαβε το μεγάλο project των Ολυμπιακών Αγώνων. «Η αλήθεια είναι ότι μερικές φορές δεν έχω συναίσθηση κινδύνου. Ελπίζω να μην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»