MAD VMA 2022 - "Δικάζει" και η Κορομηλά: Δεν έχω ξαναδεί καλλιτέχνες να κυκλοφορούν με 15 μπράβους

07:16 - 24/06/2022

"Δεν έχω ξαναδεί καλλιτέχνες να κυκλοφορούν με 15, που δεν ξέρω πως να τους αποκαλέσω. Συνοδούς; Μπράβους; Να συμπεριφέρονται σαν συμμορίες", είπε η Ρούλα Κορομηλά για τα βραβεία MAD.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρούλα Κορομηλά για βραβεία Mad: «Δεν έχω ξαναδεί καλλιτέχνες να κυκλοφορούν με 15 μπράβους»

Για το ακραίο περιστατικό βίας στα βραβεία Mad που διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια της μίλησε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Mega η Ρούλα Κορομηλά. «Είδα τον κόσμο έντρομο. Άκουσα τις φωνές, άρχισαν να τρέχουν, να ουρλιάζουν, να φωνάζουν. Οι καλλιτέχνες ήταν σοκαρισμένοι. Είμαι πάρα πολύ προβληματισμένη με όσα έγιναν χθες και πολύ θυμωμένη, γιατί δείχνουν […] The post Ρούλα Κορομηλά για βραβεία Mad: «Δεν έχω ξαναδεί καλλιτέχνες να κυκλοφορούν με 15 μπράβους» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Στρατιώτες των ενόπλων δυνάμεων με …τέσσερα πόδια: Καλούνται να "καταταγούν" δύο νέες και ένας νέος τετράποδοι φρουροί

Τέμπη: Σε δίκη τη Δευτέρα οι δύο γιατροί στο Βόλο για την αναρρωτική άδεια στον Επιθεωρητή του ΟΣΕ την επομένη του δυστυχήματος

O Guardian στη Γαύδο: Κινδυνεύει το νοτιότερο άκρο της Ευρώπης να γίνει νέα Λαμπεντούζα; - "Μας ωθούν στα άκρα"

Aveda: Μαλλιά πιο λεία και δυνατά σε 10 δευτερόλεπτα!

Ληστεία σε εστιατόριο στο Χαλάνδρι: Έβγαλαν μαχαίρι για να αρπάξουν 100 ευρώ

Tip of the Day: Κλείνετε τη βρύση όταν βουρτσίζετε τα δόντια σας