Χρήστος Δάντης για Σπύρο Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα»

12:40 - 26/06/2022

Δυσαρεστημένος με τον Σπύρο Μαρτίκα εμφανίστηκε πρόσφατα ο Χρήστος Δάντης, που δεν έχει πάψει να στηρίζει λεπτό To άρθρο Χρήστος Δάντης για Σπύρο Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Δάντης: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα του Σπύρου Μαρτίκα»

Νομικά θα κινηθεί από ό,τι φαίνεται ο Χρήστος Δάντης, μετά από όσα ειπώθηκαν για τον ίδιο στο Survivor, από τον Σπύρο Μαρτίκα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Χρήστος Δάντης κατά Σπύρου Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα»

Στην εκπομπή «Open Weekend» μίλησε ο Χρήστος Δάντης για τον Σπύρο Μαρτίκα και την αναφορά που έχει κάνει για εκείνον και την Ασημίνα ο παίκτης του Survivor.Στην εκπομπή «Open Weekend» μίλησε ο Χρήστος Δάντης για τον Σπύρο Μαρτίκα και την αναφορά που έχει κάνει για εκείνον και την Ασημίνα ο παίκτης του Survivor.«Η ανάρτησή μου ήταν σαφής. Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα. Ό,τι με συμβουλέψουν, θα κάνω. Καμιά φορά λέμε κάτι και μπορεί να εννοούμε κάτι άλλο. Αυτό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χρήστος Δάντης για Σπύρο Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα»

Για τον Σπύρο Μαρτίκα απάντησε ο Χρήστος Δάντης στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου. Όπως δήλωσε ο γνωστός […] The post Χρήστος Δάντης για Σπύρο Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Χρήστος Δάντης: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με τον Σπύρο Μαρτίκα»

«Οι κουβέντες είναι βαρύτατες. Θα δω, θα το σκεφτώ»

Διαβάστε το στο news.gr

Survivor – Χρήστος Δάντης: Επίθεση στον Σπύρο Μαρτίκα – «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα»!

Ο Χρήστος Δάντης δεν κρύβει ότι είναι πολύ εκνευρισμένος με τον πρώην παίκτη του Survivor! Δανάη Τριανταφυλλίδου για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Χρήστος Δάντης για Σπύρο Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα»

Για τις δηλώσεις του Σπύρου Μαρτίκα μέσα στο Survivor απάντησε ο Χρήστος Δάντης στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πένυ Καβέτσου. Όπως δήλωσε ο γνωστός τραγουδιστής, το θέμα θα το χειριστούν οι νομικοί του. «Η ανάρτησή μου ήταν σαφής. Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα. Ό,τι με συμβουλέψουν, θα κάνω. Καμιά φορά λέμε κάτι και […] The post Χρήστος Δάντης για Σπύρο Μαρτίκα: «Θα ασχοληθούν οι νομικοί μου με το θέμα» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε