«Πυρά» Τσίπρα κατά Μητσοτάκη: «Ολέθρια αποτελέσματα στη Σύνοδο Κορυφής – Εγώ θα γυρνούσα με τα πόδια»

19:48 - 30/06/2022

Ο Αλέξης Τσίπρας σε συνέντευξη που παραχώρησε επιτέθηκε στον πρωθυπουργό, Κυριάκο Μητσοτάκη, για τα αποτελέσματα της Συνόδου Κορυφής στο ΝΑΤΟ αλλά και το κύμα ακρίβειας στη χώρα. Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία, Αλέξης Τσίπρας, παραχώρησε συνέντευξη στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων της τηλεόρασης του Open, στη δημοσιογράφο Πόπη Τσαπανίδου. Σύμφωνα με τον κ. Τσίπρα […] Το άρθρο «Πυρά» Τσίπρα κατά Μητσοτάκη: «Ολέθρια αποτελέσματα στη Σύνοδο Κορυφής – Εγώ θα γυρνούσα με τα πόδια» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsique.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξης Τσίπρας: «Βατερλο Μητσοτάκη στο ΝΑΤΟ - Στη θέση του θα γυρνούσα με τα πόδια»

Σκληρή επίθεση προσωπικά κατά του Κυριάκου Μητσοτάκης εξαπέλυσε ο πρόεδρος το ΣΥΡΙΖΑ, Αλέξης Τσίπρας κάνοντας λόγο για δεινή διπλωματική ήττα της κυβέρνησης στη Σύνοδο του ΝΑΤΟ 

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsique.gr

Χαλκίδα: «Χρησιμοποιούν το παιδί για αντεκδίκηση», λέει η μητέρα της 12χρονης

Σοκαριστικό ατύχημα: Πιάστηκε το πόδι αγρότη σε φρέζα

ΣΥΡΙΖΑ: Ο αναπτυξιακός παράδεισος του κ. Μητσοτάκη σημαίνει μπαράζ λουκέτων και απολύσεων σε βιομηχανίες

Άκης Σκέρτσος: Έχω χάσει κι εγώ αδερφό σε τροχαίο

Κυψέλη: «Ο αδερφός του δεχόταν bullying από τον 18χρονο», λέει η μητέρα του Γεωργιανού

Αποκαλύψεις για τον μεγαλογαιοκτήμονα που κατηγορείται ότι βίαζε μία κοπέλα από τα 11 της – Αθώος δηλώνει ο ίδιος