Μητέρα Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί έχασα το παιδί μου»

11:46 - 01/07/2022

Για την απόφαση του Μεικτού Ορκωτού Εφετείου Λαμίας να αφεθεί ελεύθερος ο δολοφόνος του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, Επαμεινώνδας Κορκονέας, μίλησε στην εκπομπή «Συνδέσεις» με την Χριστίνα Βίδου και τον Κώστα Παπαχλιμίντζο της ΕΡΤ η μητέρα του Αλέξανδρου Τζίνα Τσαλικιάν. Η κα Τσαλικιάν μίλησε τόσο για την απόφαση όσο και για τον δολοφόνο του παιδιού της Επαμεινώνδα ... Περισσότερα To άρθρο Μητέρα Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί έχασα το παιδί μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μητέρα Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί έχασα το παιδί μου»

Για την απόφαση του Μεικτού Ορκωτού Εφετείου Λαμίας να αφεθεί ελεύθερος ο δολοφόνος του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, Επαμεινώνδας Κορκονέας, μίλησε στην εκπομπή «Συνδέσεις» της ΕΡΤ η μητέρα του Αλέξανδρου Τζίνα Τσαλικιάν.Για την απόφαση του Μεικτού Ορκωτού Εφετείου Λαμίας να αφεθεί ελεύθερος ο δολοφόνος του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, Επαμεινώνδας Κορκονέας, μίλησε στην εκπομπή «Συνδέσεις» της ΕΡΤ η μητέρα του Αλέξανδρου Τζίνα Τσαλικιάν.Η κα Τσαλικιάν μίλησε τόσο για την απόφαση όσο και για τον δολοφόνο του παιδιού της Επαμεινώνδα Κορκονέα αλλά και για τις προσπάθειες κάποιων να καπηλευθούν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μητέρα Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί δολοφόνησαν τον Αλέξανδρο»

Η μητέρα του αδικοχαμένου Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου φιλοξενήθηκε το πρωί της Παρασκευής 1 Ιουλίου στην ΕΡΤ και To άρθρο Μητέρα Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί δολοφόνησαν τον Αλέξανδρο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μητέρα Γρηγορόπουλου: Θεωρώ τον Κορκονέα αμετανόητο δολοφόνο – Θα απορώ πάντα γιατί έχασα το παιδί μου

Για την απόφαση αποφυλάκισης του Επαμεινώνδα Κορκονέα από το Μεικτό Ορκωτό Εφετείο Λαμίας μίλησε στην ΕΡΤ η μητέρα του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, Τζίνα Τσαλικιάν. «Αισθάνθηκα τεράστια απογοήτευση. Θεωρώ ότι η απόφαση αυτή είναι μία από τις μελανότερες σελίδες για τη δικαστική ιστορία της χώρας μας και θέλω να φροντίσω με όλες μου τις δυνάμεις να διορθωθεί […]

Διαβάστε το στο mononews.gr

Μητέρα Γρηγορόπουλου: Θεωρώ τον Κορκονέα αμετανόητο δολοφόνο - Θα απορώ πάντα γιατί έχασα το παιδί μου

«Αισθάνθηκα τεράστια απογοήτευση. Θεωρώ ότι η απόφαση αυτή είναι μία από τις μελανότερες σελίδες για τη δικαστική ιστορία της χώρας μας» είπε η Τζίνα Τσαλικιάν για την απόφαση αποφυλάκισης του Επαμεινώνδα Κορκονέα

Διαβάστε το στο Skai.gr

Μητέρα Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί έχασα το παιδί μου»

Για την απόφαση του Μεικτού Ορκωτού Εφετείου Λαμίας να αφεθεί ελεύθερος ο δολοφόνος του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, Επαμεινώνδας Κορκονέας, μίλησε στην εκπομπή «Συνδέσεις» με την Χριστίνα Βίδου και τον Κώστα Παπαχλιμίντζο της ΕΡΤ η μητέρα του Αλέξανδρου Τζίνα Τσαλικιάν. Η κα Τσαλικιάν μίλησε τόσο για την απόφαση όσο και για τον δολοφόνο του παιδιού της Επαμεινώνδα Κορκονέα αλλά και για τις προσπάθειες κάποιων να καπηλευθούν την μνήμη του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου. Αναφερόμενη στην απόφαση για την απελευθέρωση του δολοφόνου του παιδιού της η Τζίνα Τσαλικιάν είπε: «Αισθάνθηκα τεράστια απογοήτευση είναι από τις μελανότερες σελίδες της ιστορίας και θέλω να παλέψω με όλες μου τις δυνάμεις να διορθ

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Μητέρα Γρηγορόπουλου: «Δεν θα ξέρω μέχρι το τέλος της ζωής μου γιατί έχασα το παιδί μου» (VIDEO) 

Για την απόφαση του Μεικτού Ορκωτού Εφετείου Λαμίας να αφεθεί ελεύθερος ο δολοφόνος του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, Επαμεινώνδας Κορκονέας, μίλησε η μητέρα του Αλέξανδρου Τζίνα Τσαλικιάν. Η κα Τσαλικιάν μίλησε τόσο για την απόφαση όσο και για τον δολοφόνο του παιδιού της Επαμεινώνδα Κορκονέα αλλά και για τις προσπάθειες κάποιων να καπηλευθούν την μνήμη του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου. Αναφερόμενη στην απόφαση για την απελευθέρωση του δολοφόνου του παιδιού της η Τζίνα Τσαλικιάν είπε: «Αισθάνθηκα τεράστια απογοήτευση είναι από τις μελανότερες σελίδες της ιστορίας και θέλω να παλέψω με όλες μου τις δυνάμεις να διορθωθεί αυτό. Θεωρώ ότι θα ασκηθεί καινούρια έφεση από τον εισαγγελέα του Αρείου Πάγου». Πε

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι