Απών ο Σαββόπουλος από τη συναυλία του Πορτοκάλογλου λόγω κορονοϊού: "Εμείς του ’60 οι εκδρομείς ανήκουμε στους ευπαθείς"

23:16 - 01/07/2022

Η έξαρση της πανδημίας του κορονοϊού θα κρατήσει τον Διονύση Σαββόπουλο μακριά από το Ηρώδειο και τη συναυλία του Νίκου Πορτοκάλογλου.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σαββόπουλος: Δεν θα είναι στην συναυλία με τον Πορτοκάλογλου – «Εμείς του ’60 οι εκδρομείς ανήκουμε στους ευπαθείς»

Συναυλία στο Ηρώδειο αναμένεται να δώσει ο Νίκος Πορτοκάλογλου στις 8 και 9 Ιουλίου ενώ σε αυτή επρόκειτο να συμμετάσχει και ο Διονύσης Σαββόπουλος, κάτι το οποίο όμως δεν θα συμβεί όπως ανακοίνωσε ο ίδιος μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο facebook. Ο λόγος που Διονύσης Σαββόπουλος δεν είναι στην συναυλία με τον Νίκο Πορτοκάλογλου είναι η έξαρση των κρουσμάτων κορονοϊού και η σύσταση του γιατρού του. Όπως σημείωσε ο ίδιος ο Διονύσης Σαββόπουλος «εμείς του ’60 οι εκδρομείς ανήκουμε στους ευπαθείς» και «δυστυχώς κανείς πια δε φοράει μάσκα» ενώ απευθυνόμενος προς τους θεατές της συναυλίας ζητεί να τον συγχωρέσουν για την απουσία του και τονίζει ότι «η καρδιά μου πάντως θα ‘ναι εκεί και

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Με κορωναϊό ο Διονύσης Σαββόπουλος: “Εμείς του ΄60 οι εκδρομείς ανήκουμε στους ευπαθείς”

Θετικός στον κορωναϊό διαγνώστηκε ο Διονύσης Σαββόπουλος

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Σαββόπουλος: Απών από συναυλία Πορτοκάλογλου – Εμείς του ’60 οι εκδρομείς ανήκουμε στους ευπαθείς

Ο Νιόνιος δεν θα δώσει το παρών στην συναυλία για τον Πορτοκάλογλου στο Ηρώδειο

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Κολωνός: Τα πρώτα λόγια της 12χρονης όταν έμαθε ότι αθωώθηκε η μητέρα της - "Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου"

Public & BookVoice: Τα παιδιά μπαίνουν στον κόσμο της λογοτεχνίας με μια τεράστια συλλογή ηχητικών παραμυθιών και βιβλίων

Ο ΣΥΡΙΖΑ εκθέτει τον Καραμανλή: Ψέματα ότι δεν είχε προειδοποιηθεί για ενδεχόμενο ατύχημα στα τρένα - Ιδού το έγγραφο

Νότια Αφρική: 45 προσκυνητές για το Πάσχα σκοτώθηκαν όταν το πούλμαν τους έπεσε σε χαράδρα - Σώθηκε μόνο μια 8χρονη

Ενταση κατά τη μεταγωγή του Μίχου στην υπόθεση του Κολωνού

Ο Γιάννης Πλούταρχος απαντά για το ξέσπασμα του Γρηγόρη Αρναούτογλου: "Τον έχω δει δυο φορές στη ζωή μου, σας κοροϊδεύει"