Μαντώ: «Είναι περίεργο το 2022 να μιλάμε για κιλά και ζυγαριές – Έχουν ξεπεραστεί αυτά»

16:18 - 04/07/2022

Η Μαντώ έκανε μία αναδρομή σε ολόκληρη την καλλιτεχνική της πορεία στην κάμερα του «Πάμε Δανάη».

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαντώ: Είναι περίεργο το 2022 να μιλάμε για κιλά και ζυγαριές

Όσα εξομολογήθηκε η Μαντώ στην εκπομπή “Πάμε Δανάη” του Μεγάλου Καναλιού. Στην προσωπική και επαγγελματική της διαδρομή, τα κιλά και τη συνεργασία με τον Φοίβο γύρισε η Μαντώ στην αναδρομή που έκανε μέσα από τη στήλη Vintage Stories την Δευτέρα στην εκπομπή “Πάμε Δανάη” του MEGA. «Η επαγγελματική μου αφετηρία έγινε στα 13 στην παράσταση ... Περισσότερα To άρθρο Μαντώ: Είναι περίεργο το 2022 να μιλάμε για κιλά και ζυγαριές δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαντώ: Είναι περίεργο το 2022 να μιλάμε για κιλά και ζυγαριές

Στην στήλη «Vintage Stories» της εκπομπής «Πάμε Δανάη» παραχώρησε συνέντευξη η Μαντώ η οποία αναφέρθηκε στο ξεκίνημα της στον καλλιτεχνικό χώρο, τα πρώτα βίντεο κλιπ που γύρισε, την συνεργασία της με το Φοίβο αλλά και τα κιλά. «Η επαγγελματική μου αφετηρία έγινε στα 13 στην παράσταση «Jesus Christ Superstar», που είχε ανεβάσει ο Μίμης Πλέσσας και ο Δημήτρης Μαλαβέτας. Το ξεκίνημα μου δεν ήταν εύκολο, γιατί οι γονείς μου δεν με ήθελαν τραγουδίστρια ή καλλιτέχνιδα, με ήθελαν δικηγόρο. Η μουσική με διάλεξε δεν την διάλεξα εγώ. Είδα μία αγγελία ότι, έκαναν ακροάσεις για το συγκεκριμένο μιούζικαλ, είπα ψέματα πως πάω να διαβάσω στο σπίτι μίας φίλης μου, με είδε ο κύριος Πλέσσας και ξεκίνησα να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαντώ: Είναι περίεργο το 2022 να μιλάμε για κιλά και ζυγαριές

Στην προσωπική και επαγγελματική της διαδρομή, τα κιλά και τη συνεργασία με τον Φοίβο γύρισε η Μαντώ στην αναδρομή που έκανε μέσα από τη στήλη Vintage Stories την Δευτέρα στην εκπομπή “Πάμε Δανάη” του MEGA.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

ΠΑΟΚ – Κλαμπ Μπριζ Europa Conference League: Live Streaming

Τέιλορ Σουίφτ: Έξαλλοι οι θαυμαστές της με τη διαρροή του νέου της άλμπουμ

Ριάνα: «Θέλω απλώς να κάνω τα πράγματα με τον δικό μου τρόπο»

Μιχάλης Ρακιντζής: «Με τη Σοφία Αρβανίτη δεν υπήρξε έκθεση»

Ξεκινούν τα καλάθια των νονών και του Πάσχα – Τι περιλαμβάνουν

Survivor 2024: Τα τρία «δυνατά» ονόματα που αποχωρούν και η προσπάθεια του Ατζούν να τους μεταπείσει