Θωμαή Απέργη: «Εδώ και 12 χρόνια ταλαιπωρούμαι από επιληπτικές κρίσεις – Η δική μου μορφή ήταν αρκετά δύσκολη»

16:04 - 05/07/2022

Η Θωμαή Απέργη το πρωί της Τρίτης 5/7 μίλησε με ζωντανή σύνδεση μέσω Skype με την To άρθρο Θωμαή Απέργη: «Εδώ και 12 χρόνια ταλαιπωρούμαι από επιληπτικές κρίσεις – Η δική μου μορφή ήταν αρκετά δύσκολη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θωμαή Απέργη: «Ταλαιπωρούμαι από επιληπτικές κρίσεις τα τελευταία 12 χρόνια, είναι πολύ δύσκολο»

Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει κι εξήγησε τον λόγο που αποφάσισε να απομακρυνθεί από τον χώρο του τραγουδιού

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θωμαή Απέργη: «Εδώ και 12 χρόνια ταλαιπωρούμαι από…»

Μια εκ βαθέων συνέντευξη παραχώρησε η Θωμαή Απέργη. Η τραγουδίστρια, που πρόσφατα μίλησε ανοιχτά για τους λόγους, για τους οποίους εγκατέλειψε τον χώρο της μουσικής, περιέγραψε στο Happy Day το πρωί της Τρίτης (5/7) το πρόβλημα που αντιμετώπιζε για 12 χρόνια. Όπως είπε, είχε επιληπτικές κρίσεις. Η πρώτη ξεκίνησε στα 18 σαν ένα σοκ επειδή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»