Ευδοκία Τσαγκλή: «Χωρίσαμε με τον Νίκο, δεν μου έχει δώσει ακόμα μερίδιο από το έπαθλο»

13:30 - 12/07/2022

Στην εκπομπή «Love it» και τη Μαρίνα Χαραλάμπους έδωσε συνέντευξη η Ευδοκία Τσαγκλή. Η πρώην παίκτρια του Big Brother αποκάλυψε […] The post Ευδοκία Τσαγκλή: «Χωρίσαμε με τον Νίκο, δεν μου έχει δώσει ακόμα μερίδιο από το έπαθλο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευδοκία Τσαγκλή: «O Νίκος Τακλής δεν μου έχει δώσει κανένα μερίδιο από το έπαθλο του Big Brother, όπως είχε πει»

Η πρώην παίκτρια του ριάλιτι εγκλεισμού αναφέρθηκε στον πρώην σύντροφό της και την υπόσχεση που αθέτησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ευδοκία Τσαγκλή για Νίκο Τακλή: «Δεν μου έχει δώσει μερίδιο από το έπαθλο του Big Brother»

Στην κάμερα της εκπομπής «Love It» μίλησε η Ευδοκία Τσαγκλή έγινε γνωστή στο ευρύ κοινό μέσα από την συμμετοχή της στον δεύτερο κύκλο του «Big Brother»...

Διαβάστε το στο Zougla

Ευδοκία Τσαγκλή: O Νίκος δεν μου έχει δώσει το μερίδιο μου από το έπαθλο του Big Brother

Η Ευδοκία Τσαγκλή έχει χωρίσει με τον νικητή του Big BrotherΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ευδοκία Τσαγκλή – Αποκάλυψε πως χώρισε με τον Νίκο Τακλή: «Δεν μου έδωσε το μερίδιο μου από το έπαθλο του Big Brother»

Το χωρισμό της με τον Νίκο Τακλή αποκάλυψε η Ευδοκία Τσαγκλή ενώ είπε πως δεν της έδωσε το μερίδιο το οποίο της είχε υποσχεθεί από το έπαθλο του Big Brother. Η πρώην παίκτρια του «Μεγάλου Αδελφού» μίλησε την Τρίτη (12/7) στην εκπομπή «Love it» του ΣΚΑΪ και είπε: «Ενώ στο Big Brother είχα πολλή ενέργεια, όταν βγήκα πέρασα αρκετά δύσκολα» και σημείωσε πως της πήρε 2 περίπου μήνες ώστε να συνέλθει. «Κρατάω επαφή μόνο με τη Μαίρη» δήλωσε. «Με τον Νίκο το προσπαθήσαμε, αλλά από τον Μάρτιο δεν είμαστε μαζί. Ήταν κοινή απόφαση να χωρίσουμε. Μας έκανε πιο δυστυχισμένους το να είμαστε μαζί, οπότε αποφασίσαμε να τραβήξουμε χωριστούς δρόμους. Πληγώνεσαι σε έναν χωρισμό όταν έχεις συναισθήματα, αλλά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ευδοκία Τσαγκλή για Νίκο Τακλή: «Δεν μου έχει δώσει μερίδιο από το έπαθλο του Big Brother»

Στην κάμερα της εκπομπής «Love It» μίλησε η Ευδοκία Τσαγκλή έγινε γνωστή στο ευρύ κοινό μέσα από την συμμετοχή της στον δεύτερο κύκλο του «Big Brother»,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Big Brother – Ευδοκία Τσαγκλή: «Χωρίσαμε με τον Νίκο, δεν μου έχει δώσει ακόμα μερίδιο από το έπαθλο»

Τον χωρισμό της με τον νικητή του Big Brother Νίκο Τακλή, αποκάλυψε η πρώην παίκτρια Ευδοκία Τσαγκλή σε συνέντευξη της στην εκπομπή «Love it», αναφέροντας ότι  δεν της έχει δώσει ακόμα το μερίδιο που της είχε υποσχεθεί από το έπαθλο.Τον χωρισμό της με τον νικητή του Big Brother Νίκο Τακλή, αποκάλυψε η πρώην παίκτρια Ευδοκία Τσαγκλή σε συνέντευξη της στην εκπομπή «Love it», αναφέροντας ότι  δεν της έχει δώσει ακόμα το μερίδιο που της είχε υποσχεθεί από το έπαθλο.«Ενώ στο Big Brother είχα πολλή ενέργεια, όταν βγήκα πέρασα αρκετά δύσκολα. Κρατάω επαφή μόνο με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Τσαγκλή: «Ο Νίκος δεν μου έχει δώσει ακόμα μερίδιο από το έπαθλο»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Love it» παραχώρησε η Ευδοκία Τσαγκλή, πρώην παίκτρια του Big Brother, αποκαλύπτοντας πως χώρισε με τον Νίκο Τακλή.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ευδοκία Τσαγκλή: "Χωρίσαμε με τον Νίκο, δεν μου έχει δώσει ακόμα μερίδιο από το έπαθλο"

"Από τον Μάρτιο δεν είμαστε μαζί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»