Ασημίνα Χατζηανδρέου – Χρήστος Δάντης: Η πρώην παίκτρια του Survivor αποκαλύπτει πως γνώρισε τον τραγουδιστή στην Κρήτη

14:36 - 12/07/2022

Το παρασκήνιο της γνωριμίας της με τον Χρήστο Δάντη αποκάλυψε την Τρίτη (12/7) η πρώην παίκτρια του Survivor Ασημίνα Χατζηανδρέου. Οι δύο τους όπως ανέφερε γνωρίστηκαν στην Κρήτη και από τότε είναι αχώριστοι. «Ήμουν στην Κρήτη, ήμουν για προετοιμασία με τον στίβο και είχε live. Είχα χωρίσει με τον πρώην μου και είχα ανεβάσει τον ”θυμό” της Πάολας που το είχε πει εκείνος με τον Θεοφάνους να παίζει πιάνο. Τον είχα ταγκάρει και μου απάντησε» ανέφερε η ποδοσφαιρίστρια που ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του ΣΚΑΪ Love It. Το πρώτο μήνυμα που της έστειλε «Είχα πάει για καφέ την επόμενη ημέρα στο Λιοντάρια στο Ηράκλειο και ξαφνικά βλέπω ”βγες έξω”. Εγώ ήμουνα χάλια, ήμουν όπω

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ψηφιακή κάρτα εργασίας: Από 1ης Ιουλίου τα πρόστιμα σε βιομηχανίες και λιανεμπόριο

Προσγείωση θρίλερ λόγω ισχυρών ανέμων στη Μαδέρα – Βίντεο που κόβει την ανάσα

Μήνυση του Δημήτρη Αλεξάνδρου για τα υβρίστηκα μηνύματα που δέχτηκε και αφορούσαν την Ιωάννα Τούνη

ΑΑΔΕ: Εταιρείες εμπορίας πετρελαιοειδών και διυλιστήρια θα ενημερώνουν άμεσα για παραβάσεις πρατηρίων

Διαμαρτυρίες για τη Γάζα σε εκδήλωση των Δημοκρατικών με παρόντες τον Μπάιντεν, τον Ομπάμα και τον Κλίντον

Ανοιξιάτικες δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους μέσα στη φύση