2 φορές χρυσή η Κωτσόβολος στα Hellenic Responsible Business Awards 2022

17:38 - 14/07/2022

Η Κωτσόβολος βραβεύτηκε με δύο χρυσά βραβεία για το πρόγραμμα «Ανακύκλωση Συσκευών – Κωτσόβολος» και το πρόγραμμα «Τεχνολογία Χωρίς Εμπόδια» στις κατηγορίες Διαχείριση Αποβλήτων & Ανακύκλωση και Τεχνολογία & Προσβασιμότητα, των Hellenic Responsible Business Awards 2022 που πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 13 Ιουλίου 2022, στο Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος».Η Κωτσόβολος βραβεύτηκε με δύο χρυσά βραβεία για το πρόγραμμα «Ανακύκλωση Συσκευών – Κωτσόβολος» και το πρόγραμμα «Τεχνολογία Χωρίς Εμπόδια» στις κατηγορίες Διαχείριση Αποβλήτων & Ανακύκλωση και Τεχνολογία & Προσβασιμότητα, των Hellenic Responsible Business Awards 2022 που πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 13 Ιουλίου 2022, στο Κ

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

2 φορές χρυσή η Κωτσόβολος στα Hellenic Responsible Business Awards 2022

Δύο χρυσά βραβεία στις κατηγορίες «Διαχείριση Αποβλήτων & Ανακύκλωση» και «Τεχνολογία & Προσβασιμότητα»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δύο φορές χρυσή η Κωτσόβολος στα Hellenic Responsible Business Awards 2022

Δύο χρυσά βραβεία στις κατηγορίες «Διαχείριση Αποβλήτων & Ανακύκλωση» και «Τεχνολογία & Προσβασιμότητα»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Διπλή διάκριση της Πλαίσιο Computers στα Hellenic Responsible Business Awards 2022!

H Πλαίσιο Computers, απέσπασε δύο σημαντικές διακρίσεις στο θεσμό των Hellenic Responsible Business Awards 2022 που πραγματοποιήθηκε στις 13 Ιουλίου.

Διαβάστε το στο mononews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης