Κατερίνα Στικούδη: «Δεν ένιωσα καλά, είπα την αλήθεια μου και αποχώρησα στο παρά πέντε»

21:30 - 24/07/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Κατερίνα Στικούδη στο περιοδικό InStyle και τη δημοσιογράφο Αννούσα Μελα. Μεταξύ άλλων, η […] The post Κατερίνα Στικούδη: «Δεν ένιωσα καλά, είπα την αλήθεια μου και αποχώρησα στο παρά πέντε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στικούδη: Δεν ένιωσα καλά και αποχώρησα στο παρά πέντε

«Δεν είναι κριτήριο τα χρήματα. Ποτέ δεν ήταν», ανέφερε η τραγουδίστρια σε συνέντευξή της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Στικούδη: «Δεν θα ήθελα να είχα κάνει νωρίτερα παιδί»

Η Κατερίνα Στικούδη λίγους μήνες μετά τη γέννηση του γιου της, έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό InStyle και μίλησε ανοιχτά για την μητρότητα, τις αλλαγές...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Στικούδη: Δεν ένιωσα καλά και αποχώρησα στο παρά πέντε

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Κατερίνα Στικούδη στο περιοδικό InStyle και τη δημοσιογράφο Αννούσα Μελα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κατερίνα Στικούδη: «Δεν ένιωσα καλά, είπα την αλήθεια μου και αποχώρησα στο παρά πέντε»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Κατερίνα Στικούδη στο περιοδικό InStyle και τη δημοσιογράφο Αννούσα Μελα. Μεταξύ άλλων, η εκρηκτική τραγουδίστρια αναφέρθηκε στις πιο απαιτητικές στιγμές που καλείται συχνά να διαχειριστεί καθώς και την δυσκολία των «όχι» που έχει πει μέχρι σήμερα.Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Κατερίνα Στικούδη στο περιοδικό InStyle και τη δημοσιογράφο Αννούσα Μελα. Μεταξύ άλλων, η εκρηκτική τραγουδίστρια αναφέρθηκε στις πιο απαιτητικές στιγμές που καλείται συχνά να διαχειριστεί καθώς και την δυσκολία των «όχι» που έχει πει μέχρι σήμερα.Είχες στην καριέρα σου δύσκολες στιγμές ή κάτι πολύ απαιτητικό και δύσκολο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Στικούδη: "Δεν ένιωσα καλά, είπα την αλήθεια μου και αποχώρησα στο παρά πέντε"

"Πλέον δεν είναι κριτήριο τα χρήματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»