Κατερίνα Στικούδη: «Σοκαρίστηκα με όσα έγραφαν οι συμμαθητές μου στο λεύκωμα, το πέταξα»

16:10 - 26/07/2022

Η Κατερίνα Στικούδη παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό In Style και στην Αννούσα Μελά και μίλησε για το πως καταφέρνει να […] The post Κατερίνα Στικούδη: «Σοκαρίστηκα με όσα έγραφαν οι συμμαθητές μου στο λεύκωμα, το πέταξα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στικούδη: Ένιωσα θλίψη με αυτό που έγραψαν οι συμμαθητές μου στο σχολείο

“Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ασχολούμαστε επικριτικά με τους άλλους. Ας συγκεντρώσουμε την ενέργεια σε εμάς” ανέφερε η Κατερίνα Στικούδη. Η Κατερίνα Στικούδη μίλησε στο In Style και στην Αννούσα Μελά για τα επικριτικά σχόλια που έχει τύχει να δεχθεί έως σήμερα. Όλο αυτό το «δεν μασάω» attitude το έχεις εκ γενετής; Έχεις ένα είδος ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Στικούδη: Ένιωσα θλίψη με αυτό που έγραψαν οι συμμαθητές μου στο σχολείο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κατερίνα Στικούδη: «Σοκαρίστηκα με όσα έγραφαν οι συμμαθητές μου στο λεύκωμα, το πέταξα»

“Ήταν γραμμένο αυτό. Δεν είχα παρατηρήσει τα βλέμματα, ούτε τι εξυπηρετούσε ένα τέτοιου είδους σχόλιο, τώρα κοιτώ πίσω και τα σκέφτομαι” ανέφερε η Κατερίνα Στικούδη. Η Κατερίνα Στικούδη παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό In Style και στην Αννούσα Μελά και μίλησε για το πως καταφέρνει να αντιμετωπίζει ενδεχόμενα κακόβουλα σχόλια. Όλο αυτό το «δεν μασάω» attitude […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Κατερίνα Στικούδη: "Σοκαρίστηκα με όσα έγραφαν οι συμμαθητές μου στο λεύκωμα, το πέταξα"

"Δεν είχα παρατηρήσει τα βλέμματα, ούτε τι εξυπηρετούσε ένα τέτοιου είδους σχόλιο, τώρα κοιτώ πίσω και τα σκέφτομαι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο