Κατερίνα Μουτσάτσου: Από το Λος Άντζελες στην Αίγινα – Φωτογραφίες από τις οικογενειακές της διακοπές

07:40 - 27/07/2022

Καλοκαιρινές διακοπές στην Αίγινα για την Κατερίνα Μουτσάτσου και τον σύζυγό της Τσαρλς Κόμο, οι οποίοι To άρθρο Κατερίνα Μουτσάτσου: Από το Λος Άντζελες στην Αίγινα – Φωτογραφίες από τις οικογενειακές της διακοπές δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Μουτσάτσου: Στην Αίγινα για  οικογενειακές της διακοπές

Καλοκαιρινές διακοπές στην Αίγινα για την Κατερίνα Μουτσάτσου και τον σύζυγό της Τσαρλς Κόμο, οι οποίοι για άλλη μια χρονιά επέλεξαν τον αγαπημένο τους προορισμό. Η γνωστής ηθοποιός, η οποία εδώ και πολλά χρόνια ζει μόνιμα στο εξωτερικό, περνά όλα της σχεδόν τα καλοκαίρια στην Αίγινα, εκεί όπου και θυμάται τα παιδικά της χρόνια τιμώντας έτσι τις ρίζες […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»