Κώστας Αρζόγλου: «Η μητέρα μου είχε πνιγεί σε μια παραλία της Σερίφου»

10:36 - 27/07/2022

Ο Κώστας Αρζόγλου, σε συνέντευξη που δίνει στο περιοδικό ΕΓΩ και τον Ανδρέα Θεοδώρου, αναφέρεται μεταξύ άλλων στο πρόβλημα υγείας […] The post Κώστας Αρζόγλου: «Η μητέρα μου είχε πνιγεί σε μια παραλία της Σερίφου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αρζόγλου: Η μητέρα μου πνίγηκε σε μια παραλία, αλλά δεν βρέθηκε νερό στους πνεύμονές της

Ο ηθοποιός μίλησε για τη σχέση του με τη θάλασσα, μετά τον πνιγμό της μητέρας του και τη μεταθανάτια εμπειρία που είχε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η εξομολόγηση του Κώστα Αρζόγλου: «Η μητέρα μου είχε πνιγεί σε μια παραλία της Σερίφου»

Συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ παραχώρησε ο Κώστας Αρζόγλου...

Διαβάστε το στο Zougla

Η εξομολόγηση του Κώστα Αρζόγλου: «Η μητέρα μου είχε πνιγεί σε μια παραλία της Σερίφου»

  Συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ παραχώρησε ο Κώστας Αρζόγλου, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε αλλά και στο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Αρζόγλου: «Η μητέρα μου είχε πνιγεί σε μια παραλία της Σερίφου, από τότε δεν μπαίνω στη θάλασσα»

Μιλώντας στο περιοδικό ΕΓΩ και τον Ανδρέα Θεοδώρου, ο Κώστας Αρζόγλου αναφέρεται μεταξύ άλλων στο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε αλλά και στο πώς έχασε της ζωή της η μητέρα του. Μιλώντας στο περιοδικό ΕΓΩ και τον Ανδρέα Θεοδώρου, ο Κώστας Αρζόγλου αναφέρεται μεταξύ άλλων στο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε αλλά και στο πώς έχασε της ζωή της η μητέρα του. Στο παρελθόν είχατε αντιμετωπίσει μια σοβαρή περιπέτεια υγείας Ναι, είχα διαγνωστεί με όγκο στον εγκέφαλο. Εκείνη την ώρα φοβήθηκα, αλλά πρόκειται για ένα περίεργο αίσθημα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»