Μαρία Σπυράκη: Έπεσα θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο

11:12 - 01/08/2022

Θύμα κυβερνοεπίθεσης υπήρξε η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, όπως ανέφερε σε συνέντευξή της η ίδια, προσθέτοντας πως αυτό «είναι ένα θέμα που δυστυχώς απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα».Θύμα κυβερνοεπίθεσης υπήρξε η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, όπως ανέφερε σε συνέντευξή της η ίδια, προσθέτοντας πως αυτό «είναι ένα θέμα που δυστυχώς απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα».Όπως εξήγησε μιλώντας στον ANT1 η κυρία Σπυράκη, «τον Ιούνιο του 2021 δέχτηκα e-mail από τον επικεφαλής Ασφαλείας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, με αίτημα συνάντησης. Έστειλα το βοηθό μου, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Σπυράκη: Ήμουν κι εγώ θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο

Μετά τον Νίκο Ανδρουλάκη και την Εύα Καϊλή, ακόμη μια ευρωβουλευτής, η Μαρία Σπυράκη, καταγγέλει ότι είχε πέσει θύμα κυβερνοεπίθεσης. «Είναι ένα θέμα που δυστυχώς απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα», τόνισε η ευρωβουλευτής της ΝΔ. «Τον Ιούνιο του 2021 δέχτηκα e-mail από τον επικεφαλής Ασφαλείας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, με αίτημα συνάντησης. Έστειλα το βοηθό μου, γιατί ... Περισσότερα To άρθρο Μαρία Σπυράκη: Ήμουν κι εγώ θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρία Σπυράκη: Τι αποκάλυψε για τις κυβερνοεπιθέσεις στο Ευρωκοινοβούλιο

Η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, έκανε λόγο για ένα παγκόσμιο φαινόμενο που δεν προσφέρεται για κομματική αντιπαράθεση

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρία Σπυράκη: Τι αποκάλυψε για τις κυβερνοεπιθέσεις στο Ευρωκοινοβούλιο

Η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, έκανε λόγο για ένα παγκόσμιο φαινόμενο που δεν προσφέρεται για κομματική αντιπαράθεση

Διαβάστε το στο tovima

Μαρία Σπυράκη: Έπεσα και εγώ θύμα κυβερνοεπίθεσης

Θύμα κυβερνοεπίθεσης υπήρξε η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, όπως ανέφερε σε συνέντευξή της η ίδια, προσθέτοντας πως αυτό «είναι ένα θέμα που δυστυχώς απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα». Όπως εξήγησε μιλώντας στον ANT1 η κυρία Σπυράκη, «τον Ιούνιο του 2021 δέχτηκα e-mail από τον επικεφαλής Ασφαλείας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, με αίτημα συνάντησης. Έστειλα το βοηθό […] Το άρθρο Μαρία Σπυράκη: Έπεσα και εγώ θύμα κυβερνοεπίθεσης εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

«Επεσα κι εγώ θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο» καταγγέλει η Μαρία Σπυράκη

Θύμα κυβερνοεπίθεσης υπήρξε η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, όπως ανέφερε σε συνέντευξή της η ίδια,

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Σπυράκη: Ήμουν θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο

Σπυράκη: Ήμουν θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο ckardampikis Mon, 01/08/2022 - 12:15

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Μ. Σπυράκη: Ήμουν θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο

Σπυράκη: Θύμα κυβερνοεπίθεσης υπήρξε η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, όπως ανέφερε σε συνέντευξή της η ίδια, προσθέτοντας πως αυτό «είναι ένα θέμα που δυστυχώς απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα». Όπως εξήγησε μιλώντας στον ANT1 η κυρία Σπυράκη, «τον Ιούνιο του 2021 δέχτηκα e-mail από τον επικεφαλής Ασφαλείας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, με αίτημα συνάντησης. Έστειλα το βοηθό μου, γιατί νόμιζα πως πρόκειται για μια συνηθισμένη δουλειά. Ζήτησε και επέμενε να με δει, λέγοντας πως έχω πέσει θύμα κυβερνοεπίθεσης και δεν είχε άλλη δυνατότητα για να μιλήσει στον βοηθό μου», είπε. Και συνέχισε: «Ήρθε και έγινε μία συνάντηση μέσω zoom, επειδή τότε τα μέτρα ήταν αυστηρά. Στη συνάντηση αυτή α

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr

Μαρία Σπυράκη: «Έχω πέσει και εγώ θύμα κυβερνοεπίθεσης»

Η Ευρωβουλευτής της Ν.Δ Μαρία Σπυράκη αποκάλυψε πώς και η ίδια έχει πέσει θύμα κυβερνοεπίθεσης. «Είναι ένα ζήτημα που, δυστυχώς, απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα και δεν θα το έλεγα εδώ αν δεν είχα πέσει και ίδια θύμα μιας τέτοιας διαδικασίας. Τον Ιούνιο του 2021 δέχτηκα e-mail από τον επικεφαλής Ασφαλείας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου με αίτημα […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Έπεσε και η Μαρία Σπυράκη θύμα κυβερνοεπίθεσης

«Συμβαίνει σε πολλούς συναδέλφους»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μ. Σπυράκη: Ήμουν θύμα κυβερνοεπίθεσης στο Ευρωκοινοβούλιο

Θύμα κυβερνοεπίθεσης υπήρξε η ευρωβουλευτής της ΝΔ, Μαρία Σπυράκη, όπως ανέφερε σε συνέντευξή της η ίδια, προσθέτοντας πως αυτό «είναι ένα θέμα που δυστυχώς απασχολεί την παγκόσμια κοινότητα». Όπως εξήγησε μιλώντας στον ANT1 η κυρία Σπυράκη, «τον Ιούνιο του 2021 δέχτηκα e-mail από τον επικεφαλής Ασφαλείας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, με αίτημα συνάντησης. Έστειλα το βοηθό μου, γιατί νόμιζα πως πρόκειται για μια συνηθισμένη δουλειά. Ζήτησε και επέμενε να με δει, λέγοντας πως έχω πέσει θύμα κυβερνοεπίθεσης και δεν είχε άλλη δυνατότητα για να μιλήσει στον βοηθό μου», είπε. Και συνέχισε: «Ήρθε και έγινε μία συνάντηση μέσω zoom, επειδή τότε τα μέτρα ήταν αυστηρά. Στη συνάντηση αυτή αποκαλύφθηκε ότι

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»